Elçibey Cafe ve Restaurant’ta İftar Keyfi Yaşanıyor

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » Elçibey Cafe ve Restaurant’ta İftar Keyfi Yaşanıyor
05 Haziran 2018 - 18:25 | 219 kez okunmuş
Elçibey Cafe ve Restaurant’ta İftar Keyfi Yaşanıyor

Elçibey Cafe ve Restaurant iftar menüsü ile hizmet veriyor.

Ramazan ayının en güzel şekilde yaşandığı illerden biri olan Aksaray´da vatandaşlar iftarlarını aileleriyle birlikte nezih ortamlarda açıyor.
Aksaray´ın en gözde mekânlarından biri olan Elçibey Cafe ve Restaurant, iftar için kendilerini tercih eden vatandaşlara, kendilerine özel iftar menüsü ile hizmet veriyor.
Ramazan dolayısıyla Elçibey Cafe ve Restaurant tarafından akşamları açılan iftar masaları, ailelerle dolup taşıyor.
Elçibey Cafe ve Restaurant işletmecisi Fatih Batı restoranlarında İftar menülerine de da ayrı bir önem verdiklerini ifade ederek “Ramazan menümüzde İftariye tabağı, Çorba, Ara sıcak (Su böreği, Ana Yemek (Dana Kavurma veya Tavuk Külbastı), Pilav, Rus salatası, Ezme, Çoban salata, Tatlı, Meşrubat çeşitleri, çay ve kahve çeşitlerimizde bulunmaktadır. İftar dolayısıyla Aksaray´ımızın tanınmış işadamları başta olmak üzere, esnaflarımız, işçilerimiz, memurlarımız, özel sektörde yer alan bankacılarımız, vatandaşlarımız eşi, dostu, arkadaşı ve ailesi ile iftarını burada açıyorlar. Ramazan ayının manevi atmosferini Elçibey Cafe ve Restaurant’ta iftar yaparak yaşıyorlar. Buda bizi memnun ediyor” şeklinde konuştu.
Elçibey Cafe & Restaurant
Rezervasyon 0382 212 00 40

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Özel Çocuklara Özel Gezi

Özel Çocuklara Özel GeziAksaray İHH İnsani Yardım Derneği Yetim Biriminin ilgilendiği özel çocuklar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli Açıklamalar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli AçıklamalarAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Basılı

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret Etti

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret EttiAksaray Valisi Ali Mantı Aksaray Gazeteciler Birliğini ziyaret ederek Gazeteciler

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN