Eğitim-Bir-Sen Gülağaç’ta

Ana Sayfa » Haberler » İlçe Haberleri » Gülağaç Haberleri » Eğitim-Bir-Sen Gülağaç’ta
12 Şubat 2018 - 19:12 | 58 kez okunmuş
Eğitim-Bir-Sen Gülağaç’ta

Eğitim-Bir-Sen Aksaray Şube Yönetim Kurulu Olarak Bu Ay ki Toplantımızı; Tüm İlçe Başkanlarımız ve Başkan yardımcılarımızın katılımı ile Gülağaç İlçe Yönetimimizin ev sahipliğinde yaptık.

Gündemdeki konuları değerlendiren Murat GÜNAYDIN; “Öncelikle Gülağaç İlçe Yönetimine ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum.Diğer İlçe yönetimlerine de katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Son günlerde millet olarak kritik günler geçiriyoruz. Türk ordusuna Afrin harekatında başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Harekatta şehit olan askerlerimize de Rabbimden rahmet diliyorum. Gazilerimizde acil şifalar diliyorum” dedi. Ayrıca gündemdeki konularla ilgili bilgi verdi. Gelecekte yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanımız Resul Bozlak; Eğitim Bir sen Başkanı Murat GÜNAYDIN ve Yönetim Kuruluna, ilçe Başkanlarımıza ve Başkan yardımcılarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

ATSO Heyetinden Adliye Ziyareti

ATSO Heyetinden Adliye ZiyaretiAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacak

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacakBüyük Türk Mutasavvıfı Yunus Emre, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 11.00’de,

Gülağaç İlçe Müftüsü Görevine Başladı

Gülağaç İlçe Müftüsü Görevine BaşladıGülağaç İlçe Müftüsü olarak göreve başlayan Hüseyin YILDIRIM, 19.9.2018

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN