Eğitim-Bir-Sen Gülağaç’ta

Ana Sayfa » Haberler » İlçe Haberleri » Gülağaç Haberleri » Eğitim-Bir-Sen Gülağaç’ta
12 Şubat 2018 - 19:12 | 71 kez okunmuş
Eğitim-Bir-Sen Gülağaç’ta

Eğitim-Bir-Sen Aksaray Şube Yönetim Kurulu Olarak Bu Ay ki Toplantımızı; Tüm İlçe Başkanlarımız ve Başkan yardımcılarımızın katılımı ile Gülağaç İlçe Yönetimimizin ev sahipliğinde yaptık.

Gündemdeki konuları değerlendiren Murat GÜNAYDIN; “Öncelikle Gülağaç İlçe Yönetimine ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum.Diğer İlçe yönetimlerine de katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Son günlerde millet olarak kritik günler geçiriyoruz. Türk ordusuna Afrin harekatında başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Harekatta şehit olan askerlerimize de Rabbimden rahmet diliyorum. Gazilerimizde acil şifalar diliyorum” dedi. Ayrıca gündemdeki konularla ilgili bilgi verdi. Gelecekte yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanımız Resul Bozlak; Eğitim Bir sen Başkanı Murat GÜNAYDIN ve Yönetim Kuruluna, ilçe Başkanlarımıza ve Başkan yardımcılarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer’den ATSO’ya Ziyaret

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer’den ATSO’ya ZiyaretAk Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer geçtiğimiz hafta sonu ilimiz

E-Ticaret Eğitimi ATSO’da Yapıldı

E-Ticaret Eğitimi ATSO’da YapıldıAksaray Ticaret ve Sanayi Odası ve Ahiler Kalkınma Ajansı iş birliği düzenlenen

AK Parti’den Adliye Teşkilatına Ziyaretler

AK Parti’den Adliye Teşkilatına ZiyaretlerAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkan adayı Evren

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN