DSYB’den Üreticilere Ucuz ve Kaliteli Yem Anlaşması

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » DSYB’den Üreticilere Ucuz ve Kaliteli Yem Anlaşması
15 Nisan 2015 - 12:16 | 13.651 kez okunmuş
DSYB’den Üreticilere Ucuz ve Kaliteli Yem Anlaşması

Aksaray Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (DSYB), üreticilerin kaliteli ve uygun fiyata yem alabilmesi için yeni bir anlaşmaya daha imza attı.
Gerçekleştirilen protokol imza töreninde DSYB Başkanı Bekir Kayan ve yem fabrikası sahibi Hamza Tüzün sözleşmeleri imzaladı.
İmza töreninin ardından bir konuşma yapan Birlik Başkanı Bekir Kayan, DSYB olarak üreticilerin kazanç sağlaması ve kaliteli yem alabilmesi için yem fabrikası ile anlaşma yaptıklarını belirterek, “DSYB olarak yaptığımız birçok anlaşma kapsamında bugün yerli bir firmamızla daha anlaşma yaptık. Buradaki amacımız hem üreticilerimizin kazanması, hem de kaliteli yeme ulaşmasıdır. Üreticilerimize şimdiden hayırlı olsun. Daha önceki yaptığımız yem sözleşmelerimiz de var ve onlar da devam ediyor. Üyelerimizin isteği doğrultusunda biz herkesle anlaşmaya hazırız. Yeter ki üreticimiz kazansın. Amacımız üreticilerimizi büyütmektir” dedi.
Firma sahibi Hamza Tüzün ise en kaliteli yemleri en ucuz şekilde üreticilere ulaştıracaklarını söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandı

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandıAksaray Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Ali Mantı

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun ZiyaretiAksaray Valisi Ali Mantı 31 Haziran Mahalli İdareler Seçimlerinde Aksaray Belediye

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı21.04.2019 günü ilimiz Taşpazar Mahallesi 827 / Şehit Polis Mehmet Rüştü Arkaç

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN