DSYB’den Üreticilere Ucuz ve Kaliteli Yem Anlaşması

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » DSYB’den Üreticilere Ucuz ve Kaliteli Yem Anlaşması
15 Nisan 2015 - 12:16 | 13.653 kez okunmuş
DSYB’den Üreticilere Ucuz ve Kaliteli Yem Anlaşması

Aksaray Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (DSYB), üreticilerin kaliteli ve uygun fiyata yem alabilmesi için yeni bir anlaşmaya daha imza attı.
Gerçekleştirilen protokol imza töreninde DSYB Başkanı Bekir Kayan ve yem fabrikası sahibi Hamza Tüzün sözleşmeleri imzaladı.
İmza töreninin ardından bir konuşma yapan Birlik Başkanı Bekir Kayan, DSYB olarak üreticilerin kazanç sağlaması ve kaliteli yem alabilmesi için yem fabrikası ile anlaşma yaptıklarını belirterek, “DSYB olarak yaptığımız birçok anlaşma kapsamında bugün yerli bir firmamızla daha anlaşma yaptık. Buradaki amacımız hem üreticilerimizin kazanması, hem de kaliteli yeme ulaşmasıdır. Üreticilerimize şimdiden hayırlı olsun. Daha önceki yaptığımız yem sözleşmelerimiz de var ve onlar da devam ediyor. Üyelerimizin isteği doğrultusunda biz herkesle anlaşmaya hazırız. Yeter ki üreticimiz kazansın. Amacımız üreticilerimizi büyütmektir” dedi.
Firma sahibi Hamza Tüzün ise en kaliteli yemleri en ucuz şekilde üreticilere ulaştıracaklarını söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN