SON DAKİKA

“Bizim esas amacımız Milletimize hak ettiği güzel hizmetleri sunmaktır”

Ana Sayfa » Haberler » “Bizim esas amacımız Milletimize hak ettiği güzel hizmetleri sunmaktır”
11 Mayıs 2015 - 15:30 | 13.494 kez okunmuş
“Bizim esas amacımız  Milletimize hak ettiği güzel hizmetleri sunmaktır”

Aksaray AK Parti 24. Dönem Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı İlknur İnceöz seçim çalışmalarına Aksaray’ın beldelerimiz ve köylerimizi gezerek devam ediyor. Yoğun tempo içerisinde çalışan Milletvekili Adayı “belde ve köylerdeki o muhteşem ortamın, köy insanının sıcaklığını, samimiyetini hissetmek bizlere oksijen almak kadar iyi geliyor”, dedi.

Ziyaretleri kapsamında Yeşilova beldesi, Çekiçler, Cankıllı, Ekecik Gödeler, Fatmauşağı, Çolaknebi, Macarlı, Boyalı ve Çavdarlı Köylerini ziyaret eden İlknur İnceöz tarlada ki vatandaşımızla meclisteki Milletvekilimiz bütünleşmediği sürece bizler gerçek başarıyı yakalayamayız bu yüzden sizlerle olmak adım adım birlikte yürümek bizleri doğru işler yapmaya sevk edecektir dedi. Türkiye’de hayal olan ne varsa Yeni Türkiye’de bir bir gerçekleşiyor. Çiftçiye verilen destek her geçen gün artmaktadır. Bizim esas amacımız milletimize hak ettiği güzel hizmetleri sunmaktır. Geçen yıllarda olduğu gibi bu seçimde de sizlerin Milletin Partisi olan AK Parti’ye desteklerinizi bekliyoruz. Geçen 12 yıl boyunca ülke ekonomisinin geldiği nokta ortadadır. Artık birçok ihtiyacımızı kendimiz başka ülkelerden ihraç etmeden karşılayabiliyoruz. Başbakanımızın dediği gibi Kendi helikopterimizi tüfeğimizi tankımızı yapıyoruz, bu da gösterir ki; Onlar konuşur AK Parti Yapar, dedi.

Köylü teyze ve amcaların yoğun sevgileri ve halkın coşkulu uğurlaması ile köylerden ayrılan İnceöz, sizleri temsil etmek bizlere onur olacaktır, dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Huzur Güven Uygulaması yapıldı

Huzur Güven Uygulaması yapıldı Aksaray Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada; Genel asayiş

TBMM KİT Komisyonu üyeleri Aksaray’da

TBMM KİT Komisyonu üyeleri Aksaray’da TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu üyeleri, Aksaray’ın

İHH’dan Eğitim Yardımı

İHH’dan Eğitim Yardımı Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Eğitim Birimi İl genelinde 20 ilkokulda

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN