Dolar : Alış : 4.5534 / Satış : 4.5616
Euro : Alış : 5.3469 / Satış : 5.3566

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye Etti

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye Etti
19 Ocak 2018 - 14:01 | 46 kez okunmuş
Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye Etti

Vali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yusuf Hakiki Baba Ortaokulunda düzenlenen karne törenine katıldı. Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, öğrencilere tatili iyi değerlendirip kitap okumayı tavsiye etti.

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yarıyılının sona ermesiyle birlikte Aksaray Merkez Yusuf Hakiki Baba Ortaokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.

7-B sınıfında düzenlenen karne dağıtım törenine, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Milli Eğitim Müdürü H. Ömer Kartal, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Murat Günaydın, Türk Kamu-Sen Aksaray İl Temsilcisi Ali Toprak, Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Görmez, okul müdürü Hasan Çevik ile okul idarecileri ve öğretmenleri katıldı.

Öğrencilere yarıyıl boyunca aldıkları notları belgeleyen karneleri protokol üyelerince teslim edilirken belediye tarafından öğrencilere yarıyıl tatili boyunca okuyabilecekleri kitaplar ve çanta hediye edildi.

Vali Aykut Pekmez, öğrencilere iyi tatiller diledi. Onlara emek harcayan öğretmenlere ve okul idarecilerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise ‘Çocuklarımızın güzel bir eğitim alıyor olması bizim içinde mutluluk verici. Çünkü çocuklarımız geleceğimizin teminatı” diye konuştu.

Başkan Yazgı, karne alan öğrencilere başarılar dileyerek “Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” ifadeleri kullandı. Başkan, son olarak öğrencilere tatili iyi değerlendirip kitap okumalarını tavsiye etti.

Aksaray Belediyesi sevimli maskotu ASLANCAN’da karne dağıtım törenine eşlik ederek öğrencilerin heyecanı ve sevincine ortak oldu.

Karne dağıtım töreninden sonra yapımı tamamlanan okula ait spor salonu, protokol üyelerinin katılımı ile hizmete açıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Ramazan’da Ağız ve Diş Sağlığı

Ramazan’da Ağız ve Diş SağlığıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Uzm.Dt. Evrim Doğan, ramazan

MHP Dört Koldan Sahada Çalışmalarını Sürdürüyor!

MHP Dört Koldan Sahada Çalışmalarını Sürdürüyor!Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Teşkilat Yöneticileri ve Milletvekili

CHP Milletvekili Adayları Sanayi Esnafının Sorunlarını Dinledi

CHP Milletvekili Adayları Sanayi Esnafının Sorunlarını DinlediCHP milletvekili adayları Ali Abbas Ertürk ve Ramazan Fidan Sanayi Sitesini ziyaret

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN