Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Temeli Atıldı

Ana Sayfa » Haberler » Dünya » Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Temeli Atıldı
31 Temmuz 2018 - 11:14 | 17 kez okunmuş
Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Temeli Atıldı

Bandırma 25 Ünit Ağız Diş Sağlığı Merkezimizin temel atma töreni 30.07.2018 tarihinde Saat 14.00’ da mevcut Ağız Diş Sağlığı Merkezimizin yanına inşa edilmek üzere temeli atımı düzenlenen törenle gerçekleşmiştir. Törene Balıkesir Valisi Sn. Ersin YAZICI Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sn. Zekai KAFAOĞLU Milletvekilleri Sn. Yavuz SUBAŞI, Mv.Sn. Mustafa CANBEY, Mv.Sn. Belgin UYGUR ve çok sayıda ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleşmiştir.

Binamız hakkında;

Merkezimiz yeni hizmet binası 8.200.000 TL muayyen bedelle ihaleye verilerek 16 Şubat 2018 tarihinde yer teslimli yapılmıştır. İnşaatın teslim süresi 300 gündür. Yeni Bandırma ADSM hizmet binası 25 ünitli olup 30 ünit kapasitelidir. Bodrum kat dahil 5 katlı olarak yapılması planlanmaktadır. 3960 m² kapalı alana sahip binamız 1000 m² oturma alanına inşa edilecektir. Otopark ve çevre düzenlemeleriyle ile geniş ve açık alana sahip olacak hizmet binamızda ayrıca Çocuk Polikliniği, Protez ve Cerrahi Poliklinikleri bulunacak ve Acil Polikliniği ile 24 saat esasına göre hizmet verecektir.

Yeni 25 Ünitlik Bandırma Ağız Diş Sağlığı Merkezimizin Şubat – Mart 2019 tarihlerinde yeni hizmet binasında olması planlanmaktadır.

İlimize ve ilçemiz hayırlı olsun.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Türkiye Tüketicisi Harekete Geçiyor

Türkiye Tüketicisi Harekete GeçiyorABD kaynaklı küresel ekonomik saldırı sürecini değerlendiren Tüketici Birliği

Pelitköy Sıcak Asfalta Kavuştu

Pelitköy Sıcak Asfalta KavuştuBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun 2018 yılını

Jeoloji Mühendisleri Odası Balıkesir İl Temsilciliği Seçimini yaptı

Jeoloji Mühendisleri Odası Balıkesir İl Temsilciliği Seçimini yaptıJeoloji Mühendisleri Odası Balıkesir İl Temsilciliği Seçimini yaptı. 23 Mayıs

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN