AK Parti’den Adliye Teşkilatına Ziyaretler

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AK Parti’den Adliye Teşkilatına Ziyaretler
14 Aralık 2018 - 16:18 | 39 kez okunmuş
AK Parti’den Adliye Teşkilatına Ziyaretler

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ile yönetim kurulu üyeleri, hakim ve savcılara nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Altınsoy ve beraberindekiler, öncelikle Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever’i makamında ziyaret etti. Cumhuriyet Başsavcısı Cansever, gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer ve AK Parti heyetine 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde başarılar diledi.

AK Parti heyeti, ardından Adalet Komisyon Başkanı Seyfullah Sarıgül’ü, İdare Mahkemesi Başkanı Şenol Karadeniz’i, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İlker Akkaş ile Baro Başkanı Erhan Toprak’ı da ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Taş Kırma Ünitesi Hizmete Başladı

Taş Kırma Ünitesi Hizmete BaşladıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde taş kırma ünitesi hizmet

Ekonomi Şurasında Aksaray’ın Talepleri Dile Getirildi

Ekonomi Şurasında Aksaray’ın Talepleri Dile GetirildiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,

Et ve Süt Satışlarından Kesilen Mera Fonu Kesintisi Kaldırıldı

Et ve Süt Satışlarından Kesilen Mera Fonu Kesintisi KaldırıldıAksaray Ticaret Borsası girişimleri sonucunda Mera Fonu kesintisi 18.01.2019 Tarih

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN