SON DAKİKA

AK Parti Gönül Sofrası Kuruyor

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AK Parti Gönül Sofrası Kuruyor
12 Mayıs 2020 - 11:24 | 16 kez okunmuş
AK Parti Gönül Sofrası Kuruyor

AK Parti Aksaray İl Kadın Kolları tarafından 65 yaş üstü vatandaşlar, öğrenciler ve ihtiyaç sahibi aileler için “Gönül sofralarında buluşuyoruz, gönül kapılarını çalıyoruz” sloganıyla başlatılan sıcak yemek dağıtımı tüm hızıyla devam ediyor.

Bugüne kadar yüzlerce haneye hijyen ve dezenfekte kuralına uyarak sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiren AK kadınlar, hayır dualar almaya devam ediyorlar.

Bu sene koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu iftar programları yapılamadığını kaydeden AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, “Ramazanda da vatandaşlarımızı unutmadık. Yönetim kurulu üyelerimizin evde yaptıkları yemekleri “Gönül sofralarında buluşuyoruz, gönül kapılarını çalıyoruz” etkinliği kapsamında mahallesinde bulunan ve sokağa çıkamayan vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Özellikle 65 yaş üzeri vatandaşlarımıza, öğrencilerimize ve ihtiyaç sahibi ailelerimize sıcak yemek götürüp teslim ediyoruz. Bu ramazan kalabalık iftar sofralarında buluşamasak da yemeklerimizle evlerindeki sofralarında oluyoruz” dedi.

Sokağı çıkamayan 65 yaş ve üstü yüzlerce vatandaşa ulaştıklarını belirten Başkan Polat, “Onlara Cumhurbaşkanı’mızın selamını götürdük. İhtiyaçlarını ve taleplerini not edip ilgili mevkilere ilettik. Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır. Bu yıl koronavirüs nedeniyle kalabalık iftar sofralarında buluşamıyoruz. Ancak biz her daim milletimizin yanında yer almaya, onları asla yalnız bırakmamaya devam edeceğiz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Mavi Marmara Yoluna Devam Ediyor

Mavi Marmara Yoluna Devam EdiyorAksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Şenol Korkmaz işgalci İsrail’in

Altınsoy, “İşçi ve İşverenlerin Yanındayız”

Altınsoy, “İşçi ve İşverenlerin Yanındayız”AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, koronavirüs salgını nedeniyle

Gazeteciler Birliği 12 yaşında

Gazeteciler Birliği 12 yaşındaGazeteciler Birliği, 12. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gazeteciler Birliği

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN