SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Zabıta Teşkilatının Kuruluşunun 190. Yılı

Zabıta Teşkilatının Kuruluşunun 190. Yılı

A - +

Aksaray Haberleri - 03.09.2016 - 15:20

Zabıta Teşkilatının Kuruluşunun 190. Yılı

Zabıta Teşkilatı’nın 190’ıncı kuruluş yıldönümü ve Zabıta Haftası nedeniyle Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Çoban, Ulaşım Hizmetler Müdürü Ali Akay ve Zabıta Memurlarından oluşan heyet Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle bu ziyareti gerçekleştirdiklerini aktaran Zabıta Müdürü Murat Çoban, zabıta personeli olarak günün her saatinde Aksaray için görev almaya hazır olduklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise ziyarete gelen heyete teşekkür etti ve Zabıta Teşkilatının yerel yönetimlerin en köklü teşkilatı olduğunu belirtti. Başkan Yazgı, açıklamasının devamında “Zabıta teşkilatımızda, halkla direk temas halinde olan bir birimimiz. Bizim öncelikli amacımız halk sağlığı. Sizlerde halkımızın sağlığı, huzuru ve güvenli ulaşımı için görevlerinizi yerine getiriyorsunuz. Bundan dolayı tüm zabıtalarımıza teşekkür ediyorum. Bizler her birimimizle bir ekibiz, en iyi hizmeti yapmak ve halkımızın duasını almak için buradayız” diyerek Zabıta Teşkilatının haftasını kutladı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021