Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yusuf Hakiki Baba Ortaokulu Hentbolda İlklerin Takımı Oldu

Yusuf Hakiki Baba Ortaokulu Hentbolda İlklerin Takımı Oldu

A - +

Aksaray Haberleri - 10.06.2015 - 14:54

Yusuf Hakiki Baba Ortaokulu Hentbolda İlklerin Takımı Oldu

Yusuf Hakiki Baba Ortaokulu Küçük kız ve erkek hentbol takımlarından sonra Yıldız Erkeklerde de Türkiye derecesi elde etti.

Küçük kızlarda Türkiye 3.sü , Küçük Erkeklerde Türkiye 2. si olan Yusuf Hakiki Baba Ortaokulu okulu Yıldız Erkeklerde de Türkiye 3.sü olarak büyük bir başarıya imza attı. 27 Mayıs – 02 Haziran 2015 tarihleri arasında Adana ilinde düzenlenen Türkiye Birinciliği müsabakalarında B grubunda yer aldı. İlk maçının Uşak ile oynayan temsilcimiz 22-18 galip geldi. 2. Maçını ise Ankara TED Koleji ile karşılaştı, maçtan 22-20 galip ayrılan temsilcimiz grubundaki son maçında ise Bursa ile berabere kalarak grup birincisi çıktı. Çaprazda ise İstanbul ile karşılaştı, 18-14 yenilerek Türkiye finali oynama şansını kaçırdı. 3.lük – 4. Lük maçında ise Bursa ile tekrar karşılaşan takımımız maçtan 24-22 galip ayrılarak Türkiye 3.sü oldu.

Aksaray’da ilk defa okullar arası müsabakalarda Yıldız Erkekler Hentbol dalında Türkiye derecesi elde eden Yusuf Hakiki Baba Ortaokulu’nun bu başarıyı elde etmesinde Beden Eğitimi Öğretmeni Serkan Pala ve Okul Müdürü Fuat Vurgun’un büyük gayretleri oldu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021