Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Yaz Spor Okullarına Kayıtlar Başladı

Yaz Spor Okullarına Kayıtlar Başladı

A - +

Ana Manşet - 05.06.2023 - 20:50

Yaz Spor Okullarına Kayıtlar Başladı

Aksaray Belediyesinin öğrencilerin tatil dönemini sporla iç içe geçirme imkânı sunan yaz spor okullarının kayıtları başladı.

Öğrencilerin yaz tatillerini spor yaparak geçirmelerini sağlayan spor okulları, çocukların spor yeteneklerini keşfetmelerini sağlarken, fiziki ve mental gelişimlerine de destek oluyor.

Gençlerin ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği Yaz Spor Okulları, Aksaray Belediyesi Genç Osman Parkı ve Nakkaş tesislerinde başladı.

Aksaray Belediyesi Yaz Spor Okulunda eğitimler hafta sonu futbol ve tenis branşında devam ediyor. Yaz Spor Okulunda hafta sonu devam eden eğitimler okulların kapanmasıyla birlikte hafta içinde de yapılacak.

8 -13 yaş gurubu çocukların zihinsel ve bedensel gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı sağlamak, ayrıca yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenen yaz spor okulları Aksarayspor alt yapısı içinde yetenekli isimlerin bulunmasına olanak sağlıyor.

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaz spor okullarına ilişkin şu görüşlere yer verdi: “Uzun bir eğitim öğretim sezonunun sonuna gelen çocuklarımız için her yaz dönemi Nakkaş ve Toki bölgemizde açtığımız yaz spor okulları bu yılda çocuklarımızın hizmetinde olacak. Yüzlerce çocuğumuzun hem eğleneceği aynı zamanda spor yapabilecekleri tesislerimize tüm çocuklarımızı davet ediyorum” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021