Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ya İstikrar Ya Kaos

Ya İstikrar Ya Kaos

A - +

Aksaray Haberleri - 05.06.2015 - 17:01

Ya İstikrar Ya Kaos

AK Parti Aksaray Milletvekili adayı İlknur İnceöz yaptığı açıklamada, yarın yapılacak milletvekili genel seçimlerinde milletimiz ya istikradan yana oy kullanacaklar ya da kaos’tan yana diyerek, milletimiz 13 yıllık istikrardan ve gelişmeden çok memnunlar. Yarın sandık başına gidecek seçmenlerimiz istikrardan yana tercih ederek, bir zamanlar “İnadına Tayyip” dedikleri gibi “İnadına İstikrar” deyip, Yeni Türkiye’nin önünü açacaklarına inanıyorum” dedi.

KADINLARIMIZ DÜNYA SİYASETİNE YÖN VERECEK

Kadınlara da seslenen Milletvekili aday İlknur İnceöz, 2002- 2015 Türkiye’sine yön veren isimler kadınlarımız olmuştur. AK partinin kadınlarımıza vermiş olduğu önemden dolayı girmiş olduğumuzu seçimde kadınlarımız belirleyici rol oynadı. 2015 sonrasında kadınlarımız Türkiye siyasetini akabinde dünya siyasetini belirleyecek güçte olduğunu ifade edebilirim. Biz de bir laf vardır. Evi dişi kuş yapar diye, gerçekten ülkemizin imarını kadınlarımızla birlikte yaptık. Kadınlarımızın bize olan güçlü desteği bizleri iktidarın en önemli gücü olarak bizi buralara taşıdı. Bundan sonraki süreçte kadınlarımızı AK Partiyi iktidara taşımak ve AK partiyi güçlü şekilde millete hizmet etmek adına kadınlarımızın dünya siyasetine yön vereceğini canı gönülden inanıyorum” dedi.

2. YARI YA MİLLETİMİZ KARAR VERECEK

Milletvekili adayı Nevzat Palta, 7 Nisan’dan buyana anlatmaya çalıştığımız konuların başında İstikrar vardı. Ekonomik istikrarın siyasi istikrara bağlı olduğunu aslında 2002 den buyana ülkemizi izleyen vatandaşlarımız biliyor. 7 Haziran’da halkımız geleceğini oyluyor. 7 Haziran da İslam coğrafyası ve ülkemizin yeni bir makasla vizyona girecek. Vatandaşımıza hep şunu anlatmaya çalıştık. Büyüyen Türkiye AK Parti kadroları ile beraber müthiş bir mücadele gösteriyor. Gelecek nesillere ülkemizi daha ferah daha huzurlu güçlü ülke bırakmak adına yoğun bir çaba gösterdik. Bu dönemde vatandaşımızın bize olan güveni ve samimiyeti bizleri daha da umutlandırdı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu hocamızla ikinci yarıyı başlatarak, yeni dünyanın düzenin de Türkiye’nin daha çok söz sahibi olması, Türkiye’nin belirleyici ve yön veren ülke olması için bu seçimler gerçekten çok önemlidir” dedi.

Milletvekili adayı Nevzat Palta açıklamasının devamında, 2002’den buyana milletimizle birlikte iktidara geldik. 7 Haziranda milletimizin sandığına sahip çıkması, oy kullanma oranının yüksek orada sağlanması, bizler için ortada oynanan oyunu bozmak için önemlidir. HDP’nin genel başkanının melek gibi insanlara anlatılması, büyük oyunun perde arkasıdır. Milletimiz AK partiyi destekleyerek, HDP üzerinden oynanan oyuna gelmeyecektir” dedi.

YAPILACAK HİZMETİ BİZ YAPARIZ

Türkiye’de yapılan anketlerde görüldüğü ve vatandaşlarımızın Partimize karşı gösterdiği sevgi ve destek ile AK Parti’nin yeniden güçlü şekilde tek başına iktidara geleceğini söyleyen Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük, Aksaray’a yapılacak biz hizmet varsa onu yine bizim iktidarımız yapar. Muhalefet Partinin adayları Aksaray’a şu yakışır bu yakışır diyorlar. Biz de diyoruz ki, Aksaray’a Üniversite açıldı, Milletimizin refah düzeyi üst seviyeye çıktı ise, kadınlarımıza, annelerimize, çocuklarımıza sahip çıkıldı ise, Türkiye dünya lideri ülke olma yolunda önemli mesafe kat etti ise, Aksaray’a yapılması gereken yatırımı da yine biz yaparız. Şu an Aksaray’a 2 Bin 500 kişilik son modern spor salonu yapılıyor. Bu şehrin modern şekilde stadyumunu da biz getiririz. Hızlı tren zaten Aksaray’dan geçecek. Antalya- Kayseri arasında hızlı tren projesi yapılıyor. Hükümetimiz tarafından yatırım programına alındı. Yük treni konusunda Ulukışla- Yerköy arasında etüd proje çalışması yapılıyor. Aksaray Araştırma hastanesinde kavuşacak, Tıp fakültesine de Havaalanına da” dedi.

Hizmeti ancak İktidarda olan partiler yapar diyen Milletvekili adayı Hüseyin Hüyük, Anket sonuçları AK partinin iktidar olacağını gösteriyor. Yeni Türkiye döneminde şehrimize yapılacak hizmetleri yine biz yapacağız. Allah’ın izni ile Aksaray’ımızın gelişmesi ve büyümesine daha da hızlandıracağız” dedi.

BAŞKANLIK SİSTEMİ İLE KOALİSYON DÖNEMİ SONA ERİYOR

2002 den bu yana ülkemiz % 5 oranında büyüme yakaladı diyen AK Parti il başkanı Abdülkadir Karatay, bu büyüme tek parti iktidarlarında yakalanan büyümedir. Koalisyon dönemlerinde biliyorsunuz ülkemiz bir sene % 5 büyüyorsa ertesi sene % 9- 10 gibi küçülme yaşadı. Bunu millet olarak açısını birlikte yaşadık.

Devleti yönetemeyen ve hükümet olamayan kadroların milletimizin mili serveti ve devletin kaynakları heba edildi. Bunun tek sebebi koalisyon dönemleridir. Koalisyon dönemlerinde devletler büyüyemez ve sürekli kargaşa ve kaos ortamı yaşanır.

Bu kaoslar, siyasi, ekonomik, sosyal olarak hep birlikte yaşadık. İnadına istikrar diyoruz. Tek adına büyüme ve yeniden Büyük Türkiye’yi kurmak adına İnşallah milletimiz koalisyonlara fırsat vermeyecek. Başkanlık sistemini de çok önemsiyoruz. Başkanlık sistemi ile beraber artık koalisyon dönemleri sona eriyor.

GENÇLİĞİMİZ YENİ YILDIZLARIMIZ OLACAK

Gençliğin bilimde, teknoloji de yeni yıldızlar olacak diyen AK Parti İl Başkanı Karatay, ülkeler bizim gençlerimiz üzerinden, başta şirketler olmak üzere devletlerini büyüttüler. Bizim genç beyinlerimiz batı ülkelerinde, batının teknolojisini, bilimini, sanayisini büyüttü. Genç beyinlerimizi yurt dışına göndermiyoruz. Genç beyinlerimiz yeni Türkiye’yi yapmak için inşallah emek sarf edecekler be geleceğin yıldızları olacaklardır.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021