SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Vatanını, Bayrağını ve İstiklalini Koruyabilmenin Adıdır 30 Ağustos Zafer Bayramı

Vatanını, Bayrağını ve İstiklalini Koruyabilmenin Adıdır 30 Ağustos Zafer Bayramı

A - +

Aksaray Haberleri - 29.08.2016 - 15:09

Vatanını, Bayrağını ve İstiklalini Koruyabilmenin Adıdır 30 Ağustos Zafer Bayramı

Ak Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay, “Türk milleti, inandığı değerleri yaşatabilmek, vatanını, bayrağını ve istiklalini koruyabilmek için nice kereler çetin imtihanlardan geçmiştir, en zor şartlar altında mücadele ettiği zamanlarda bile mazlumun yanında, zalimin karşısında dimdik durmasını bilmiştir.” değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Karatay, 1071 Malazgirt, 1516 Mercidabık, 1922 Büyük Taarruz gibi Türk tarihinde her biri birer dönüm noktası olan zaferleri en içten duyguyla kutladığını vurgulayarak, “Türk milleti, Malazgirt Zaferi neticesinde Anadolu topraklarını yurt edinmekle birlikte bu coğrafyanın tamamında adalet, barış, kardeşlik ve hoşgörünün hakim olması için mücadele etmiştir.” ifadesini kullandı.

Türk milleti, inandığı değerleri yaşatabilmek, vatanını, bayrağını ve istiklalini koruyabilmek için nice kereler çetin imtihanlardan geçmiştir, en zor şartlar altında mücadele ettiği zamanlarda bile mazlumun yanında, zalimin karşısında dimdik durmasını bilmiştir diyen il başkanı Karatay, Gazi Mustafa Kemal önderliğinde kazandığımız 30 Ağustos zaferi ile de devletimizin izmihlalini ve milletimizin esaretini hayal edenlere, asla unutamayacakları bir ders vermiştir. 30 ağustos Zafer Haftası vesilesiyle, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla yad ediyor, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin tüm mensuplarını ve bütün vatandaşlarımızı muhabbetle selamlıyorum. dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021