Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Vali Pekmez Aksaray-Adana karayolunda incelemelerde bulundu

Vali Pekmez Aksaray-Adana karayolunda incelemelerde bulundu

A - +

Aksaray Haberleri - 16.09.2017 - 16:30

Vali Pekmez Aksaray-Adana karayolunda incelemelerde bulundu

Vali Aykut Pekmez beraberinde İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Karayolları 38. Şube Şefi Mustafa Doğan ve Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürü Nail Sevgican ile Aksaray-Adana karayolu Armutlu, İncesu kavşağında incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen İncesu eski belediye başkanı Bayram Ali Turgut’un hayatını kaybettiği kaza yerinde ilgililerden bilgi alan Vali Pekmez vatandaşların taleplerini dinledi. Kavşak noktasının trafik güvenliği açısından daha iyi hale getirilmesi için çalışma başlatacaklarını belirten Vali Pekmez daha sonra İncesu Köyünü ziyaret etti.

Trafik kazasında hayatını kaybeden eski belediye başkanı Bayram Ali Turgut’un ailesini ziyaret ederek taziyede bulunan Vali Pekmez burada vatandaşlarla görüşerek bir süre sohbet etti. İncesu köyünün sorun ve ihtiyaçları hakkında bilgi alan Vali Pekmez; Aksaray-Adana karayolu İncesu, Armutlu yol kavşağında düzenleme yapılması talebinde bulunan vatandaşlara bu konuda en kısa sürede bir çözüm için çalışma başlattıklarını söyledi.

Burada ivedilikle bir inceleme yapılacağını kavşağın daha güvenli hale getirileceğini vurgulayan Vali Pekmez bu konuda ilgili kurumların çalışmaya başladığını belirtti.

Vali Pekmez’in ziyareti ve kazanın meydana geldiği kavşağın düzenlenmesine yönelik çabalarından büyük memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlar, Vali Pekmez’e teşekkür ettiler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021