SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Vali Hamza Aydoğdu’dan Aksaray Canlı Hayvan Pazarına ziyaret

Vali Hamza Aydoğdu’dan Aksaray Canlı Hayvan Pazarına ziyaret

A - +

Ana Manşet - 24.05.2023 - 20:41

Vali Hamza Aydoğdu’dan Aksaray Canlı Hayvan Pazarına ziyaret

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu Canlı Hayvan Pazarını ziyaret etti. Aksaray Canlı Hayvan Pazarının bölgenin en önemli hayvan pazarı olma özeliğini taştığını ifade eden Vali Aydoğdu; pazar esnafları ve vatandaşlarla görüşerek sorun ve ihtiyaçları dinledi.

Pazar alanında incelemelerde bulunan Vali Aydoğdu yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hayvan hareketliliğinin arttığını, Tarım ve Orman Müdürlüğü ve kolluk güçlerinin hayvan hareketliliğini sürekli kontrol altında tuttuğunu kaydetti.

 

İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Tarım ve Orman İl Müdürü Bülent Saklav, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ayhan Özkök’ünde hazır bulunduğu ziyarette üretici ve esnaflarla görüşen Vali Aydoğdu tarım ve hayvancılıkta Aksaray’ın sürekli gelişerek büyümeye devam ettiğini söyledi. Vali Aydoğdu pazar alanında incelemelerde bulunarak üretici ve esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021