SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Vali Aydoğdu, Jandarma personeli ve askerlerle sahur yaptı

Vali Aydoğdu, Jandarma personeli ve askerlerle sahur yaptı

A - +

Ana Manşet - 12.04.2023 - 11:01

Vali Aydoğdu, Jandarma personeli ve askerlerle sahur yaptı

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu “Gönül Sofrası” programı kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ev sahipliğinde Jandarma personeli ve vatani görevini yapan askerlerle bir araya geldi.

Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Gökhan Oflaz, İdare Mahkemesi Başkanı Yakup Camgöz, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Emrah Özge Yelken, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, POMEM Müdürü Niyazi Turgay ve farklı liselerde okuyan gençlerinde katıldığı programda askerlerle sahur yapan Vali Aydoğdu Ramazan ayının bereketini hep birlikte paylaştıklarını vurguladı.

Vali Aydoğdu, sahur programı öncesinde halkın can ve mal güvenliğinin korunmasına yönelik jandarma sorumluluk alanında yürütülen çalışmalar hakkında İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber’den bilgi aldı.

Büber ve Jandarma ekiplerine başarı dileklerini ileten Vali Aydoğdu daha sonra beraberindeki heyet ile İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli personeller ve askerlerle birlikte sahur yaptı.

Programa katılan liseli gençler kendileri için çok farklı ve anlamlı bir deneyim yaşadıklarını belirterek; gençlere verdiği değer ve gençlerle yakından ilgi gösteren Vali Hamza Aydoğdu’ya teşekkür ettiler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021