SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Uyuşturucu satan iki şahıs yakalandı

Uyuşturucu satan iki şahıs yakalandı

A - +

Ana Manşet - 05.10.2023 - 22:16

Uyuşturucu satan iki şahıs yakalandı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde uyuşturucuyla mücadele konusunda kapsamlı çalışmalarımıza aralıksız devam edilmektedir.

 

Bu kapsamda; Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda, Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı KOM Şube Müdürlüğü ve Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar sonucunda, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullandığı, Bulundurduğu ve Ticaretini yaptığı tespit edilen iki şahsın üzerinde yapılan aramada;

 

(25) gram Sentetik Cannabinoid Bonzai,

(1105) TL Suçtan Elde Edildiği Değerlendirilen Para,

(1) adet Kasatura ele geçirilerek şüpheli şahıslar gözaltına alınmıştır.

 

Gözaltına alınan şüpheli şahıslar, işlemlerinin tamamlanmasını müteakip adli makamlara sevk edilmiş olup, çıkarıldıkları mahkemece bir şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, bir şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

 

Vatandaşlarımızı zehirlemek isteyen zehir tacirlerine karşı titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız devam edilecektir.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021