Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Üst Manşet » Ülkem Partisi, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

Ülkem Partisi, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

A - +

Üst Manşet - 30.08.2023 - 9:13

Ülkem Partisi, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı
Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan , 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Türk milletinin kaderini değiştiren Büyük Zafer’in 101. yıl dönümününün coşkuyla kutlandığına işaret ederek, milletin ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zafer Bayramı’nı tebrik etti.
Genel BaşkanNeşetDOĞAN, mesajında şunları kaydetti:
“Milletler tarihlerinden güç alarak, geçmişlerinden gelen birikimlerinin üzerine geleceklerini inşa ederler. Bugün memnuniyetle ifade etmek isterim ki ecdadımız uğrunda büyük bedeller ödeyerek, bizlere her safhası parlak zaferlerle dolu şanlı bir tarih armağan etmiştir.
İstiklal Savaşı’nın en önemli aşamasını oluşturan Büyük Taarruz ve Atatürk’ün bizzat komuta ettiği Başkomutan Meydan Muharebesi’nde, milletimiz ve ordumuz, adeta imkansızı başararak, başka milletlere de örnek olacak bir zafere imza atmıştır.
Bizler de bu güvenle, ülkemizi demokratik, siyasi ve ekonomik bakımdan daha ileri seviyelere taşımak, her alandaki standartlarımızı yükselterek milletimizin beklentilerini gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sahip olduğumuz değerler ve Cumhuriyet tarihi boyunca elde ettiğimiz muazzam kazanımlar, Türkiye’nin yolunun açık, yarınlarının parlak olduğunun en müşahhas göstergeleridir.
Milletimizin gözbebeği Türk Silahlı Kuvvetlerimiz de cesareti, özverisi, kahramanlığı, vatanseverliği, terörle mücadeledeki fedakar gayretlerinin yanı sıra ulusal ve uluslararası görevlerdeki başarılarıyla büyük takdir toplamaktadır.”
Bu vesile ile Tüm Halkımızın Zafer Bayramını en içten duygularla kutlarım.
Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021