Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Türkiye Yüzyılı İçin Durmak Yok

Türkiye Yüzyılı İçin Durmak Yok

A - +

Ana Manşet - 05.05.2023 - 21:56

Türkiye Yüzyılı İçin Durmak Yok

AK Parti Aksaray Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy, gece demeden, gündüz demeden ilçe ilçe, mahalle mahalle, köy köy geziyor.

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı döneminde göreve geldiği ilk günden itibaren sürekli halkla birlikte olan makamının kapısının açık bırakarak vatandaşların kendisine rahatlıkla ulaşmasına imkan tanıyan Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy, çıkarma yaptığı köylerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

14 Mayıs seçimleri için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Milletvekili Adayı Altınsoy, Sarıkaraca, Yağan, Şeyhler, Cangıllı, Çekiçler, Gödeler, Fatma Uşağı, Macarlı, Çolaknebi ve Çavdarlı köylerinde muhtar ve vatandaşları ziyaret etti.

AK Parti olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hiçbir zaman milletten kopmadıklarını dile getiren Altınsoy, “Siyaset yapma sebebimiz olan milletimizle her daim omuz omuza, gönül gönüle olduk. Biz seçimden seçime değil her zaman sahadayız” dedi.

14 Mayıs’ın Türkiye’nin şahlanış dönemi olacağını vurgulayan Altınsoy, “Büyük bir kararlılıkla yürüttüğümüz seçim çalışmalarımıza köy ziyaretleri ile devam ediyoruz. Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer, hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız. Umutluyuz, inançlıyız Milletimizin güler yüzü, samimiyeti 14 Mayıs’ın habercisidir. İl başkanlığım döneminde zaten tüm köylerimizi, belde ve ilçelerimizi ziyaret etmiştik. Şimdi yeniden kıymetli hemşehrilerimizle bir aradayız. Türkiye Yüzyılında ülkemiz için, şehrimiz için, milletimiz için durmak yok yola devam! 14 Mayıs seçimlerinde tarihi bir oy oranı ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve yol arkadaşlarını yeniden seçmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Köy halkımız ile bir araya gelerek yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları anlatıyoruz. Büyük bir heyecan ve coşkuyla bizleri karşılayan vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021