SON DAKİKA

Trafik denetimleri devam ediyor

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Trafik denetimleri devam ediyor
25 Eylül 2017 - 9:04 | 116 kez okunmuş
Trafik denetimleri devam ediyor

Güvenli trafik uygulamaları kapsamında planlanan denetim faaliyetleri devam ediyor.

Şehir içinde ve şehirlerarası yol güzergahlarında polis ve jandarma ekiplerinin ortaklaşa yürüteceği denetim faaliyetlerinin artarak devam edeceğini ifade eden Vali Aykut Pekmez; güvenlik güçlerinin yaptığı uygulamalarda aranan şahıslar ile güvenli trafik için araçların kontrol edildiğini bildirdi.

Vali Pekmez Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin 4 trafik ekibiyle belirlenen 12 noktada 08:30-23:00 saatleri arasında uygulama yaptığını belirterek; modifiye edilen araçlar ile plaka tescilsiz motosikletlere yönelik yapılan kontrollerde toplam 196 araç ve sürücüsünün kontrol edildiğini söyledi.

Araçlarda sonradan yapılan değişikliklerin trafik güvenliği açısından uygun olmayacağını belirterek bu konuda araç sahiplerini uyaran Vali Pekmez; standart dışı siyah film ve abartı egzoz ile diğer konularda denetim yapılmaya devam edeceğini bildirdi.

Vali Pekmez; yapılan uygulama sonunda 2 plakasız motosiklet olmak üzere toplam 9 aracın trafikten men edildiğini, 3’ü sürücü belgesi bulunmayan toplam 30 araç sürücüsüne 14.362TL para cezası uygulandığını söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Kablo Hırsızları Yakalandı

Kablo Hırsızları YakalandıAksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde nitelikli asayiş suçları

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyaretiVali Aydoğdu:“Salgınla mücadelede sağlık çalışanlarımız inanılmaz bir

Uyuşturucu Operasyonu

Uyuşturucu OperasyonuAksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN