Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Tarım Platformu bedensel engelli Sahire’yi sevindirdi

Tarım Platformu bedensel engelli Sahire’yi sevindirdi

A - +

Aksaray Haberleri - 02.06.2015 - 13:34

Tarım Platformu bedensel engelli Sahire’yi sevindirdi

Aksaray Ziraat Odası, Ticaret Borsası, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanlarının girişimleri ile Yalnızceviz köyünde yaşayan bedensel engelli Sahire Karataş’a akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.

Vali Şeref Ataklı eşi Adile Ataklı Hanımefendi ile Yalnızceviz köyünü ziyaret ederek Aksaray Tarım Platformunun sandalye teslim törenine katıldı. STK’ların çok özel ve güzel bir çalışmayı gerçekleştirdiğini belirten Vali Ataklı, platform başkanlarına teşekkür etti.

Aksaray’daki bütün sivil toplum kuruluşlarının sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek toplumun ortak sorunlarına çözüm üretmek için çaba gösterdiğini bunun en güzel örneğini de Aksaray Tarım Platformunun ortaya koyduğunu ifade eden Vali Ataklı, ‘Sivil Toplum Kuruluşlarının bu işe el atması önemli bu bakımdan tarım platformunu kutluyorum başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ihtiyaçları hep beraber karşılamaya gayret edelim.’ dedi.

Aksaray Tarım Platformu tarafından alınan akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan Bedensel Engelli Sahire Karataş ile görüşerek bir süre sohbet eden Vali Ataklı ve eşi Adile Ataklı Hanımefendi daha sonra vatandaşlarla görüşerek sorunlarını dinlediler.

Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan ve Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk’ün girişimleri ile Aksaray’da 3 kişiye akülü tekerlekli sandalye hediye edildiği belirtilerek bu konuda yardımcı olmak isteyen hayırseverlerin katkılarının beklendiği bildirildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021