Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » ‘Sizlerle istişare yaparak doğru zamanda doğru adımlar atacağız’

‘Sizlerle istişare yaparak doğru zamanda doğru adımlar atacağız’

A - +

Aksaray Haberleri - 29.04.2015 - 14:24

‘Sizlerle istişare yaparak doğru zamanda doğru adımlar atacağız’

Seçim çalışmalarını Yeni Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek devam eden Ak Parti Aksaray Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük, sanayi esnafının büyük ilgisi ile karşılandı.

Aksaray’ın potansiyeli ve Aksaray’ın daha gelişmiş bir olması için yapılması gereken bazı projelerle ilgili sanayi esnafını bilgilendiren Hüseyin Hüyük, “Aksaray’ımızda büyük potansiyel var. Sadece doğru zamanda doğru adımların atılması gerekiyor. Bu doğru adımların atılabilmesi için de siz değerli esnaflarımızın talep ve istekleri bizler için önemli. Sizlerle istişareler yaparak bu adımları atacağız.”dedi.

Yeni Sanayi Sitesi esnaflarının dertlerini dinleyen Hüyük, Aksaray’ın sorun ve ihtiyaçlarını yıllardır Aksaray’a hizmet eden bir vatandaş olarak bildiğini belirterek, bu sorun ve ihtiyaçların giderilmesinde esnafların önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti. Türkiye’de Ak Parti iktidarı ile birlikte çok güzel gelişmelerin olduğunu ve artık Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını ifade eden Milletvekili Adayı Hüyük, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan olduğu dönemlerde her platformda ‘Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi değil’ derdi. Evet, Türkiye artık ulusal arenada söz ve güç sahibi olduğunu belirten Hüyük, bizler bunu 2002 öncesi ve sonrası olarak değerlendirdiğimiz zaman çok iyi görüyoruz. Ve altını çizerek söylemek istiyorum. Nasıl Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi değilse, Aksaray’da da hiçbir şey eskisi gibi değil. Aksaray’ımız Ak Parti iktidarı ile önemli gelişme sergiledi. Aksaray’ımızda büyük potansiyel var. Sadece doğru zamanda doğru adımların atılması gerekiyor. Bu doğru adımların atılabilmesi için de siz değerli esnaflarımızın talep ve istekleri bizler için önemli. Sizlerle istişareler yaparak bu adımları atacağız.”diye konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021