SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Şehit Önder Güzel İçin Mevlit Okutuldu

Şehit Önder Güzel İçin Mevlit Okutuldu

A - +

Aksaray Haberleri - 26.08.2016 - 11:31

Şehit Önder Güzel İçin Mevlit Okutuldu

15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi sırasında görev yaptığı Ankara Gölbaşı Özel Hareket Daire Başkanlığında şehit düşen Özel Hareket Daire Başkan Yardımcısı ve 2. Sınıf Emniyet Müdürü Önder Güzel için baba ocağında mevlit okutuldu.
Şehidin Paşacık Mahallesindeki baba evinde kurulan taziye çadırında okutulan mevlide Vali Aykut Pekmez ve eşi Yeşim Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve eşi Hasibe Yazgı, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan ve eşi Zehra Aslan, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Hüseyin Koçak, sivil toplum kuruluş temsilcileri, çok sayıda vatandaş, şehidin silah arkadaşları ve yakınları katıldı. Şehitler için Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve ülke birliği ve selameti için dualar edildi. Mevlitten sonra Vali Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehidin yakınlarına sabırlar diledi.
Vali Pekmez ve Başkan Yazgı, son olarak şehit ailesine hangi konuda olursa olsun yardımcı olmaya hazır olduklarını söylediler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021