SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Şehit aileleri Vali konutunda ağırlandı

Şehit aileleri Vali konutunda ağırlandı

A - +

Ana Manşet - 20.10.2023 - 20:03

Şehit aileleri Vali konutunda ağırlandı

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşi Canan Kumbuzoğlu ile Şehit yakınlarını Vali konutunda ağırladı.

Aksaraylı şehitlerin aileleri ile yakın zamanda kentte yaşanan sel afetinde hayatını kaybeden Asel bebeğin annesininde bulunduğu heyeti Vali konutunda misafir eden Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nun eşi Canan Kumbuzoğlu misafirleri ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Şehitlerin anne, eş ve çocuklarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Canan Kumbuzoğlu tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Yakın zamanda Aksaray’da yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden Asel bebeğin annesine sabır dileyen Kumbuzoğlu yaraları hep birlikte saracaklarını kaydetti.

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşi Canan Kumbuzoğlu ile şehit aileleri ile her zaman beraber olacaklarını belirterek devletin ve milletin aziz şehitlerini her zaman minnet ve rahmetle andığını, emanetleri ailelerinin her zaman yanında olduğunu belirtti. Şehit ailelerinin karşılaştıkları sorunlarının çözümü için her zaman hazır olduklarını ifade eden Vali Kumbuzoğlu eşi ile birlikte şehitlerin emaneti ailelerini kendi canlarından aziz olduğunu her zaman ziyaret edip hasbihal etmeye devam edeceklerini kaydetti.

Vali konutunda misafir edilen şehit yakınların kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakaları nedeniyle Vali Kumbuzoğlu ile eşi Canan Kumbuzoğlu’na teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021