Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Sefer Alkan MHP’den aday adaylık müracaatında bulundu

Sefer Alkan MHP’den aday adaylık müracaatında bulundu

A - +

Ana Manşet - 09.12.2023 - 16:46

Sefer Alkan MHP’den aday adaylık müracaatında bulundu
2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde az bir oy farkıyla seçimi kaybeden Sefer Alkan 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde MHP’den tekrar aday adaylık müracaatında bulundu.
2019 Belediye seçimlerinde MHP’den aday olan Sefer Alkan halkın gönlüne taht kuran, tevazu ve samimiyeti ile ilgi çeken ve seçim sonrasında halktan kopmayarak halkın içinde olmaya devam etti. Daha önce ki yıllarda Aksaray Belediyesi MHP Meclis üyeliği yapan Alkan insanları da yakınen tanıması ile dikkat çekmekte. Şehircilik ve Planlama alanında Yüksek Lisans yapmış olan Harita Kadastro Yüksek Mühendisi Sefer Alkan’ın şehrimizin eksikliklerini de yerinde bilmesi, teknik donanım ve tecrübesi ile şehrimize değer katacak. Kadim şehrimiz Aksaray’ı diğer illere göre daha ileriye taşıyacak olgunlukta olan, yüreğinde hizmet sevdası ile şehrimize yeni eserle kazandırmak isteyen, halkın gönlüne dokunan dürüst, çalışkan, istişareye önem veren ve şehrimizin imar ve inşası için yola çıkan Harita Kadastro Yüksek Mühendisi Sefer Alkan bugün Aksaray Belediye Başkan Aday Adaylığı için Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine müracaatta bulundu.
Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021