SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Seçimden Seçime Sahada Olan Bir Parti Değiliz

Seçimden Seçime Sahada Olan Bir Parti Değiliz

A - +

Ana Manşet - 10.06.2023 - 18:21

Seçimden Seçime Sahada Olan Bir Parti Değiliz

14 Mayıs seçimlerinde AK Parti’den 28’inci dönem Milletvekili olarak seçilen ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaptığı çalışmalarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oyunun yükselmesinde büyük çaba gösteren Milletvekili Hüseyin Altınsoy, TBMM’de gerçekleştirilen yemin töreninin ardından Aksaray’da saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

AK Parti Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy, İl Başkanı Hamza Aktürk ve Merkez İlçe Başkanı Av. Muammer Gür ile birlikte Ağaçören’de İlçe Başkanı Tahsin Köse, İGM üyesi Dursun Görgülü, Ortaköy İlçe Başkanı Zeki Baba, Sarıyahşi ilçesinde ise İlçe Başkanı Alim Eraslan, Belediye Başkanı Fatih Ünsal ile birlikte 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde verilen destek dolayısıyla esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyaretleri düzenledi.

Kendisine verilen emaneti en iyi şekilde taşımak için gece gündüz demeden çalışacağının sözünü veren Milletvekili Altınsoy, “Ülkemiz için çok önemli bir seçimi zaferle neticelendirerek geride bıraktık. Tüm hemşehrilerimize Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimize gösterdikleri teveccüh için teşekkür ediyorum. Sizler bize gereken desteği verdiniz. Şimdi sıra bizde. Aksaray’ımız için ne gerekiyorsa yapacağımızı belirtmek isterim. Meclisteki çalışmalarımızın ardından beni her zaman yanınızda bulacaksınız. Ayrıca TBMM’de bir kardeşiniz, bir evladınız, bir dostunuzun olduğunu unutmayın. Ne zaman isterseniz kapımız sizlere açık.”

İl Başkanı Hamza Aktürk ise Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda güçlü bir kadro ve halkın desteğiyle yollarına devam ettiklerini belirterek, “ Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizle kolkola yürümeye devam edeceğiz. Biz verdiğimiz sözleri unutanlardan değiliz. Bizim sözümüz milletimizedir” dedi.

Seçimden seçime sahada olmadıklarının altını çizen Aktürk, “Bizler AK Parti Aksaray teşkilatı olarak dün olduğu gibi bugünde, yarında Milletvekillerimizle, tüm teşkilatımızla birlikte sahadayız. AK Parti olarak bir seçimin ardından yarın yeni bir seçime girecekmiş gibi hazır bir teşkilatız. Hiçbir zaman sadece seçim için sokaklardasınız denilenlerden olmadık, olmayacağız. İnşallah önümüzdeki yerel seçim çalışmalarımıza da başlayarak yeni bir zafere imza atacağız. Her zaman dediğimiz gibi durmak yok, yola devam.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021