Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Şap Hastalığı İle Mücadele Eğitimi Verildi

Şap Hastalığı İle Mücadele Eğitimi Verildi

A - +

Aksaray Haberleri - 08.04.2015 - 18:13

Şap Hastalığı İle Mücadele Eğitimi Verildi

Aksaray’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından kurumdan çalışan personellere Şap Enstitüsü Müdürlüğünün 2015 yılı Hizmet içi eğitimleri kapsamında düzenlediği “Şap Hastalığı ile Mücadele ve Biyogüvenlik” konulu eğitim semineri düzenlendi.
Şap Enstitüsü Müdürlüğünde görevli Dr. Nedret Çelik ve Berrin Müzeyyen Alpay’ın konuşmacı olarak katıldığı eğitime, İl Müdür Yardımcısı Mustafa Özateş, Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Durmuş Ali Eryavuz ile İl ve İlçe Müdürlükleri görevlileri, veteriner hekimler, veteriner sağlık teknikerleri ve teknisyenleri katıldı.
Eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Müdür Yardımcısı Mustafa Özateş, “Şap Hastalığının önde gelen hayvan hastalıklarından biri olduğunu ve bu hastalık ile mücadelenin önemine vurgu yapan ÖZATEŞ, Müdürlüğümüzde çalışan tüm Veteriner Hekimlerimize ve diğer teknik personellerimize gerek şap gerekse diğer hayvan hastalıkları ile mücadelede göstermiş oldukları gayretten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021