SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Sanayide MHP rüzgarı

Sanayide MHP rüzgarı

A - +

Ana Manşet - 23.01.2024 - 16:25

Sanayide MHP rüzgarı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak beraberinde İl Başkanı Burhanettin Karataş ve parti yöneticileriyle birlikte Yeni Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Esnafların samimi ve sıcak karşılamasına, gösterdikleri yakın ilgiye teşekkür eden Çıtak; “Bugün sanayi esnafımız bizleri adeta bağrına bastı. Onların vermiş olduğu desteği ve samimiyetlerini iliklerimize kadar hissettik. Sıkılmadık el, dokunulmadık gönül bırakmayacağız. Aksaray’a hizmet etmek için çıktığımız bu kutlu yolda halkımıza MHP’nin belediyecilik ve hizmet anlayışını anlatacağız. Siz değerli esnaflarımız ve Aksaray halkıyla hep birlikte ayrılmadan ayrışmadan, canla başla Aksaray’ımız için çalışacağız” dedi.

Aksaray Sanayisinde esnafların yaşadığı sıkıntılardan haberdar olduklarını ve çözümü için gerekli tüm çalışmaların yapılacağını vurgulayan Çıtak; “Siz değerli esnaflarımızın sorun ve sıkıntılarını çözüme ulaştırmak için MHP’nin tüm kademeleri üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmektedir. Daha önce internet ve telefon ağı ile ilgili yaşanan probleme yönelik Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı’nın girişimleri ve konuyla ilgili Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu ile görüşmeleri neticesinde bu soruna yönelik adımlar atılmıştı. Bu sorun bir nebze çözüme kavuşturulmuştu. Bu sorunun kalıcı çözüme kavuşması, alt yapıda yaşanan sıkıntıların ve yollarda yaşanan problemlerin giderilmesi için el birliğiyle çalışacağız” diye konuştu.

Bünyesinde birlik ve beraberlik sağlamış, tüm kadrolarıyla büyük ve güçlü Türkiye için çalışan MHP’nin yerel yönetimlerde artık etkin bir şekilde söz sahibi olacağına vurgu yapan Çıtak; “Biz Anadolu irfanına güveniyoruz. 31 Mart seçimleriyle birlikte Türkiye’miz her alanda daha fazla güçlenecek. 31 Mart 2024’te yapılacak seçimlere MHP kadroları merkezi yönetimden yerel yönetimlere uzanan hat boyunca Türkiye’nin gücüne güç katacaktır” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021