SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Sanayi Gazetesi’nin Aksaray Temsilcisi Yaşar Sarıkaya Oldu

Sanayi Gazetesi’nin Aksaray Temsilcisi Yaşar Sarıkaya Oldu

A - +

Ana Manşet - 06.07.2023 - 23:07

Sanayi Gazetesi’nin Aksaray Temsilcisi Yaşar Sarıkaya Oldu

Üreten Türkiye’nin habercisi Sanayi Gazetesi, Aksaray Temsilciliğini açtı.

Sanayi Gazetesi’nin Aksaray Temsilcisi Yaşar Sarıkaya Oldu: Tecrübeli ekibi ile Türkiye’deki iş dünyasının nabzını tutan Sanayi Gazetesi, haber ağını genişletiyor.

Sanayi Gazetesi’nin Aksaray Temsilciliğine Yaşar Sarıkaya atandı. Bölgedeki sanayi, ekonomi ve ihracat gibi gelişmeleri takip eden Sarıkaya, haberlerini Sanayi Gazetesi okurları ile paylaşacak.

Yaşar Sarıkaya Kimdir?

1973 doğumlu olan Yaşar Sarıkaya, 1983 yılına kadar Fransa’da hayatını sürdürdü. 1995 yılından itibaren gazetecilik yapan Sarıkaya, iki dönem boyunca Orta Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı görevini sürdürdü.

Gazeteciler Birliğini kuran Sarıkaya, halen Genel Başkanlığını yürütüyor. Birçok bölgesel ve ulusal gazetelerin temsilciliklerini yapan Yaşar Sarıkaya; Anadolu Ajansı’nda yurt muhabirliği, Adalet Gazetesi’nin kurucusu ve imtiyaz sahibi, Gündem Gazetesi’nin imtiyaz sahibi, Birlik Haber Gazetesi’nin kurucusu ve imtiyaz sahibi görevlerini üstlendi.

Kariyer hayatı boyunca birçok yayın merkezinde rol alan Sarıkaya; İngilizce, Arapça ve Fransızca biliyor.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021