SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Rektör Şahin Veda Ziyaretlerine Başladı

Rektör Şahin Veda Ziyaretlerine Başladı

A - +

Ana Manşet - 10.05.2023 - 21:46

Rektör Şahin Veda Ziyaretlerine Başladı

Kısa süre içinde görev süresi tamamlanacak olan Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, veda ziyaretlerine başladı.

Görevde oldukları sekiz yıl boyunca hem iç hem de dış paydaşlarla kurum, şehir, ülke ve toplum adına çalışmalar yaptıklarını ifade eden Şahin, pozitif bir süreç yürüttüklerini söyledi. Akademik, sosyal, kültürel ve sportif çalışmalar, toplumsal projeler ve öğrencilerin kişisel gelişimlerine yönelik etkinliklerin kapsamlı iş birlikleriyle daha verimli bir hale geldiğine dikkat çeken Rektör Şahin, “Kampüste yaptığımız tüm çalışmalara geniş bir kesim müspet anlamda katkı sunmuştur ve biz her katkının çok kıymetli olduğuna inanıyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Şahin, ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Evren Dinçer, Başsavcı Âdem Aydemir, Adalet Komisyonu Başkanı Gökhan Oflaz, Birinci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Rukiye Özen Pirinççi, İdare Mahkemesi Başkanı Yakup Camgöz, Baro Başkanı Ferit Köse ve ASÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Bektaş Ayık ile vedalaştı; belge takdiminde bulundu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021