SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Rektör Şahin İşbirliği Ziyaretlerini Sürdürüyor

Rektör Şahin İşbirliği Ziyaretlerini Sürdürüyor

A - +

Aksaray Haberleri - 25.04.2016 - 10:44

Rektör Şahin İşbirliği Ziyaretlerini Sürdürüyor

Rektör Şahin İşbirliği Ziyaretlerini Sürdürüyor.Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, üniversitelerle işbirliği ortamlarının geliştirilmesi ve ortaya çok daha verimli işlerin çıkabilmesi için yaptığı ziyaretlerine devam ediyor.

Bu manada Hitit Üniversitesi’ni ziyaret eden ve Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan’la görüşen Yusuf Şahin, devletin üniversitelere sunduğu imkânların verimli ve etkili şekilde kullanılabilmesi için işbirliklerinin önemli olduğunu, Hitit Üniversitesi ile ASÜ’nün de, toplumsal fayda merkezli pek çok alanda işbirliği içinde olabileceğini dile getirdi. Her türlü işbirliği projesine katkı vermeye hazır olduklarını söyleyen Rektör Reha Metin Alkan ise, topluma faydalı olma noktasında icra edilecek tüm projelerde yer almanın kendilerini de mutlu edeceğini vurguladı.

Yapılan bu kısa açıklamaların ardından Rektörler, işbirliği yapılabilecek alanlara ilişkin projelere dair fikir alışverişinde bulundu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021