SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Reflektif Yelek Giy, Görünür Ol

Reflektif Yelek Giy, Görünür Ol

A - +

Ana Manşet - 27.09.2023 - 21:55

Reflektif Yelek Giy, Görünür Ol

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından motorlu bisiklet, motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerinin karışmış olduğu kazaların önlenmesi ve trafikte görünür olmalarını sağlamak amacıyla “Reflektif Yelek Giy, Görünür Ol” kampanyası kapsamında eğitim ve farkındalık çalışmalarımıza devam edilmektedir.

Bu kapsamda, Trafik Jandarması tarafından sorumluluk sahası içerisinde bulunan motorlu bisiklet, motosiklet ve elektrikli bisiklet kullanan kadın sürücülere; trafikte dikkat edilmesi gereken hususlar ile reflektif yelek, koruma başlığı (kask) ve koruma gözlüğü kullanımı konularında bilgilendirme yapılarak, motorlu bisiklet, motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerinin trafikte görünürlüğünü arttırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla sürücülere reflektif yelek dağıtımı yapılmıştır.

Motorlu bisiklet, motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerinin karışmış olduğu kazalarının en aza indirilmesi amacıyla bilgilendirme ve farkındalık faaliyetlerimize aralıksız devam edilecektir.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021