Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Profesör Yılmaz’ın Değerler Eğitimi Kitabı 2. Baskıda

Profesör Yılmaz’ın Değerler Eğitimi Kitabı 2. Baskıda

A - +

Aksaray Haberleri - 02.08.2017 - 12:43

Profesör Yılmaz’ın Değerler Eğitimi Kitabı 2. Baskıda

Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Yılmaz’ın Milenyum Çağının Unutulan Gerçeği; “Şahsiyet ve Değerler Eğitimi” kitabı ikinci baskıya girdi. Şahsiyet ve Değerler Eğitimi kitabı ile ilgili değerlendirme yapan Profesör Yılmaz şunları söyledi, “Eylül 2016’da yayınlanan kitabımız toplumsal hayatta küllenmeye yüz tutan değerlerimizin yeniden neşv-ü nema bulması için isabetli bir çıkış oldu. Yayının ertesinde çeşitli illerden, ilçelerden, üniversite, Milli Eğitim ve Sivil Toplum Kuruluşlarından konuyla ilgili konferans, seminer, söyleşi ve televizyon programlarına davetler alındı. Kadim bir medeniyetin devamı, kültürel mirasçısı olan ülkemizde bizi biz yapan değerleri güncellemek ve bunun karşılığında görülen canlı ilgi bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. İlk baskıda 2.000 adet satıştan sonra yeni kapak yüzüyle ve genişletilmiş içeriğiyle 2. baskıya giriyor olmamız yapılan işin, çıkarılan çalışmanın güzelliği açısından haklı gururumuz oldu.”

Profesör Yılmaz, Vize Yayıncılık tarafından 2. baskıya girecek kitabının, Eylül 2017’den okuyucularıyla buluşabileceğinin müjdesini verdi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021