SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Özhaseki; ‘’Aksaray Belediye Başkanımızın Başarılarının Devamını Diliyorum

Özhaseki; ‘’Aksaray Belediye Başkanımızın Başarılarının Devamını Diliyorum

A - +

Ana Manşet - 27.10.2023 - 10:02

Özhaseki; ‘’Aksaray Belediye Başkanımızın Başarılarının Devamını Diliyorum

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.

Aksaray’a yeni yatırımlar getirmek için bakanlıklar düzeyinde görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve milletvekili Cengiz Aydoğdu Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına ziyarette bulundular. Başkan Dinçer, Bakan Özhaseki’ye Aksaray’da devam eden Kentsel dönüşüm projeleri, TOKİ projeleri, Katı Atık Depolama tesisi, sıfır atık projesi, giysi kumbaraları, restorasyon çalışmaları ve Millet bahçeleri ile ilgili bilgiler vererek destek istedi.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i başarı ile yürüttüğü projelerden dolayı tebrik etti. Bakan Özhaseki Başkan Dinçer’e başarılarının devamını diledi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve Milletvekili Cengiz Aydoğdu Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin desteklerinden ve nezaketli ev sahipliğinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021