Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Övüneceğinize Kentsel Dönüşüm Yapsaydınız

Övüneceğinize Kentsel Dönüşüm Yapsaydınız

A - +

Aksaray Haberleri - 04.06.2015 - 15:59

Övüneceğinize Kentsel Dönüşüm Yapsaydınız

CHP Aksaray il başkanı Doğan Koşar yaptığı yazılı açıklamada; Üç gündür yaşanan yoğun yağmur nedeniyle Zafer Mahallesinde, Bayrambaba, Bedirmuhtar, Bahçeli, Kurtuluş, Laleli Mahallelerinde evler su altında kalmıştır. Aksaray Devlet Hastanesini su basmıştır. Zarar gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Yağmurun yanında dolu nedeniyle Armutlu, Taşpınar, Çimeli Yeniköy, Cerit, Acıpınar köylerimizde ciddi zarar oluşmuştur. Zarar gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Aksaray Belediyesi ve AKP’nin yağmur nedeniyle hemşerilerimize yardım ettiğini yerel gazetelerimizde okuyunca şaşırdım. Aksaray’ı 11 yıldır yöneten Belediye yönetimi sorunları kökünden çözen kentsel dönüşüm ve alt yapı yatırımlarına önem vermediği için öncelikle özür dilemesi gerekmektedir. Mevcut Belediye Başkanı İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi olarak 11 yıldır. Yönetimin içindedir. Bu konuda her hangi bir öz eleştiri yapıldığını görmedik. Bu ders alınmadığını göstermektedir. AKP yöneticilerine övünmeyi bırakın gösterişe yönelik temel atmaları bırakın, kentsel dönüşüm ve alt yapı ile uğraşın önerisini yapıyoruz.

Doğal afetlerden sonra çiftçimizin kuraklık ve doğal afete karşı sigortalanması için özel bir yasal düzenlemenin yapılması gerektiği anlaşılmıştır. Ayrıca Bakanlar Kurulunca karar alınarak vatandaşın zararı ödenmelidir. Bu 8 Haziran’dan sonra inşallah CHP iktidarında bize nasip olacaktır. Kamuoyuna saygı ile sunarım.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021