Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ortaköy Yolu Duble Yol Olsun İmza Kampanyası Yapıldı

Ortaköy Yolu Duble Yol Olsun İmza Kampanyası Yapıldı

A - +

Aksaray Haberleri - 18.05.2015 - 22:05

Ortaköy Yolu Duble Yol Olsun İmza Kampanyası Yapıldı

Şehrin Nabzı Dergisi Aksaray basını adına bir imza kampanyasına öncülük etti . Ortaköy de meydana gelen 6 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasından sonra bir şeyler yapmalı diyerek düzenlenen kampanya büyük ilgi gördü. Aksaray Ortaköy e duble yol taleplerini ileten Şehrin Nabzı Dergisi Yazı işleri Müdürü Derya Özaba ‘’ bizim niyetimiz sadece iyiliğe bir yol açmak, çünkü insan ve insan canı tüm siyasi partilerin ve ideolojilerin önünde gelmek zorunda, tüm Milletvekillerimizi , Bürokratlarımızı ve seçilmesi muhtemel vekil adaylarımızı bu konuda göreve davet ediyoruz… İvedi olarak Ortaköy bölgesinin yol çalışmaları yapılmalıdır… Tüm halkımızın ve basınımızın hislerine tercüman olmak için başlattığımız bu kampanya sadece sesimizi duyurmak içindir… Birileri muhakkak ki üzerine düşen görevin bilinç ve sorumluluğuna erecektir… Kazada ölen insanlarımıza Allah’ tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz… Umarız bu kaza son olur, Allah tekrarını göstermesin ‘’ şeklinde konuştu.

İmza ile destek veren vatandaşlarda’’ illah ölüm mü olması gerekli, zamanında bu çalışmalar yapılsa belki de bu denli kazalar olmayacak bir an önce yetkililer üzerine düşeni yapıp o bölgeye duble yol yapılmalı’’ dedi.

İmza kampanyasına halkın ve basın mensuplarının yanı sıra destek vermek adına MHP Aksaray Milletvekili adayları ve parti teşkilatı da gelerek imza verdiler. MHP Adayları ‘’biz bu kampanya ya destek vermek için geldik, sonuna kadar elimizden ne gerekiyorsa da yapmaya hazırız, keşke böylesi kazalar olmadan bir şeyler yapılsaydı, lakin biz söz veriyoruz seçildikten sonra sadece 1 senelik müddette o yolun çalışmasını bitirmiş olacağız’’ dediler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021