Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Nevzat Palta’dan Engelliler derneğine ziyaret

Nevzat Palta’dan Engelliler derneğine ziyaret

A - +

Aksaray Haberleri - 12.05.2015 - 13:49

Nevzat Palta’dan Engelliler derneğine ziyaret

Aksaray AK Parti Milletvekili Adayı Nevzat Palta, İl Genel Meclis Başkanı Muammer Tüzün, Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Aktürk, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Önder Yıldız ve İl Genel Meclis Üyesi Emrullah Ermiş ile birlikte Engelliler Haftası nedeniyle Engelliler Derneği Başkanı Bekir Kaya’yı ziyaret etti. Bekir Kaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu hafta engelliler haftası. Bu vesileyle derneğimize ziyarete gelen adayımıza ve diğer ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum. Nevzat Palta başkanımız ile başkanlık döneminde birlik ve beraberlik içinde çalıştık. Çalışmalarını iyi bildiğimiz bir başkanımızdır. Bundan sonrada inşallah başarılar diliyorum” dedi.

Milletvekili Adayı Nevzat Palta ise engelliler haftası nedeniyle engelliler derneğini ziyaret ettiklerini belirterek, “Bu tür klasik kutlamaları artık bitirmek lazım. Her zaman söylediğim gibi, her sağlam insan engelli olmaya adaydır. Bu kardeşlerimizde bizim ve hayatımızın birer parçasıdır. İnşallah hükümetimizin çıkarttığı yasalarla son 13 yıl içerisinde engelli kardeşlerimize yönelik çok büyük değişimler ve gelişmeler oldu. Eksikler olabilir ama genel anlamda baktığımızda engelli kardeşlerimizin ulaşamadığı birçok şeye bizim hükümetimiz döneminde ulaştı. Biz bu şehirde 10 yıl belediye başkanlığı yaptık. Ama bu görev süresince özürlü kardeşlerimize hep seviyeli olduk ve güzel ilişkilerimiz oldu. Sonuçta sivil toplum örgütleri, dernek ve vakıflar bu ülkemize hizmet eden olgular ve değerler. Bu çerçeve içerisinde güzel bir birlikteliğimiz oldu. İmkanlar dahilinde yardımcı olmuşuzdur. Onlar bize destek verdiler. Biz de onlara destek verdik. Burada önemli olan engelli kardeşlerimizin hayatını ve yaşamını daha iyi nasıl kolaylaştırırız onun mücadelesindeyiz” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021