SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Asayiş » Miniklerden Jandarmaya Cumhuriyet Bayramı ziyareti

Miniklerden Jandarmaya Cumhuriyet Bayramı ziyareti

A - +

Asayiş - 29.10.2021 - 16:58

Miniklerden Jandarmaya Cumhuriyet Bayramı ziyareti

Aksaray’da anaokulu öğrencileri Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Türk Bayrakları ile Jandarma kışlasına giren minikleri karşılayan Jandarma personeli ve askerler anaokulu öğrencileri ile Jandarma narkotik köpeği Beri ile tanıştırdı. Beri’nin eğitimcisi ile sunduğu gösteriyi ilgiyle izleyen minikler Jandarma için hazırladıkları Türk Bayraklı gösterilerini sundular.

Jandarma köpeklerinin eğitimlerinin yapıldığı özel parkuru ve kaldıkları evleri, kışla içerisinde bulunan hayvanat bahçesi ve ördek havuzu gezen minikler, çocuklar için özel olarak hazırlanmış trafik eğitim parkurunda emniyet kemerini önemi konusunda uygulamalı eğitim aldılar.

Jandarma ekipleri daha sonra özel yaptırılan Jandarma logolu yaş pastayı minikler ile birlikte kesti. Miniklere boyama kitapları, balonlar, trafik dedektifi kimlik kartları, çocuklar için özel yaptırılmış Valilik ve Jandarma Logolu maskeler hediye eden Jandarma ekipleri ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek anaokulu öğrencileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021