Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Minibüscüler Odasından Başkan Yazgı’ya Teşekkür

Minibüscüler Odasından Başkan Yazgı’ya Teşekkür

A - +

Aksaray Haberleri - 27.04.2015 - 10:26

Minibüscüler Odasından Başkan Yazgı’ya Teşekkür

Aksaray Minibüsçüler Odası Başkanı Veysel Öztürk son alınan 147 araçla ilgili Aksaray belediye başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür etti.

Biz minibüsçüler odası olarak Aksaray Belediye Başkanımız Sayın Haluk Şahin Yazgı ile birlikte girmiş olduğumuz temaslar sonucu 147 aracımızı yeniledik. Bu araçları alırken belediyemiz bize öncülük ederek ISIZU yetkilisi efe yazıcı ile görüşerek bizler için bire bir pazarlık yaparak araç başı perakende fiyatı 185 bin TL iken 22 bin TL araçlarda indirim yaptırılarak 163 bin TL’ye alındı.

Esnaf kardeşlerimizin 2. El araçları için bayi sahipleri ile görüşerek araç başı 2 bin ekstra ödemeleri sağlanmıştır. Bayilere araçlarını vermek istemeyenler için ise esnaflarımızın araçlarını kendilerinin değerlendirebilmesi için 6 ay süre alınmasını sağlamıştır.

Kanunen toplu taşıma araçların 2017 yılı 7. ayına kadar engellilere uyumlu olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Sağ olsun belediye başkanımız bizlere öncülük ederek 2017 yılı 7. Ayını beklemeden 2015 model araçları alarak Webasto’lu, geri görüş kameraları, iç güvenlik kamerası, jant kapaklı, kışlık lastikli, araç üstü logolu, LCD ekranlı tam donanımlı bu araçları hiçbir ekstra ödemeden bize kazandırarak şehre renk katmamızda bize öncülük etti. Tüm yönetim kurulum adına Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür ediyoruz.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021