SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » MHP’den 19 Eylül Gaziler Günü kutlama mesajı

MHP’den 19 Eylül Gaziler Günü kutlama mesajı

A - +

Ana Manşet - 18.09.2023 - 23:28

MHP’den 19 Eylül Gaziler Günü kutlama mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin KARATAŞ’ın 19 Eylül Gaziler Günü kutlama mesajı;

“19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ” KUTLU OLSUN;

19 Eylül 1921 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Mareşal Rütbesi’ ile ‘Gazilik’ unvanının verildiği günün yıldönümünü her yıl “Gaziler Günü” olarak kutlamaktayız.

Büyük Türk Milleti tarihin her döneminde tüm zorluklara karşı bağımsız yaşamayı ilke edinmiştir. Bu nedenle şehitlerimiz ve gazilerimiz bağımsızlığımızın, egemenliğimizin ve milli birliğimizin onurlu ve gururlu simgeleridir.

Şehitlerimizin ve gazilerimizin kutsal emanetlerine sahip çıkarak, gençlerimize daha güzel bir hayat ve daha müreffeh bir ülke bırakmak için milletçe sarsılmaz bir irade ile milli birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam etmeliyiz.

Bu anlamlı günde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle anıyorum. Hayatta olan gazilerimizin “Gaziler Gününü” kutluyor, her birine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021