Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » MHP tüm algı oyunlarını boşa çıkarmıştır

MHP tüm algı oyunlarını boşa çıkarmıştır

A - +

Ana Manşet - 16.05.2023 - 20:32

MHP tüm algı oyunlarını boşa çıkarmıştır
MHP Aksaray İl Başkanlığımızda, Başkanımız Av. Mustafa Çölkesen başkanlığında 14 Mayıs Genel Seçim sonuçları ile ilgili değerlendirme toplantısı;
14 Mayıs 2023 tarihinde yurt içi ve yurt dışı seçim çevrelerinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri Türk siyaset ve demokrasi hayatımız açısından tarihi bir nitelik taşımaktadır.
Türk milleti bütün dünyaya demokrasi dersi vermiş, irade hürriyetine sahip çıkmış ve bu seçimleri adeta bir Demokrasi şölenine çevirmiştir. Seçimler şeffaf, dürüst ve hukuk ilkeleri çerçevesinde yapılmıştır. Seçimlere rekor bir katılım gerçekleşmiş Türkiye ileri ve yüksek demokrasi standardını yakalamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye genelinde çok ciddi bir başarıya ulaşmış tüm algı oyunlarını boşa çıkarmıştır.
Milletimizin arasına etnik ve mezhep fitnesi ekmek için fırsat kollayanlar layık oldukları müstahak cevabı Milletvekili Genel Seçiminde almışlar, aynısına da 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçiminin ikinci turunda şahit olacaklardır.
Milliyetçi Hareket Partisi aldığı yüksek oy oranı ile 3. Parti konumuna gelmiş, muazzam bir başarı yakalamıştır. Anketlerle partimizin oy oranları üzerinden kundaklama süreci başlatanlar nihayet hak ettikleri cevabı almış hepsi iflas etmiştir. Bu küresel medya ülkü harekete bir özür borçludur ve derhal özür dilemelidir.
Küresel basının itibar suikastına paralel olarak Aksaray da Milliyetçi Hareket Partisine milletvekili çıkarma şansı vermeyen medya temsilcilerine bu haberleri yaptıranlar yanılmış Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray da oy oranının artırarak 2023 yılında Türkiye Yüzyılına imzasını atmış, mührünü vurmuştur.
Aksaray da 54 yıllık tarihimizde bir yasama yılında milletvekili çıkarabilmiş ise diğer yasama yılında milletvekili çıkaramamış partimiz ilimizde tarihin de ilk kez üst üste 2 defa milletvekili çıkarmıştır.
Aksaray da çevre illerden farklı olarak bir hadise cereyan etmiştir. Çevre illerimizde her parti münferit olarak seçimlere katılırken Aksaray da Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin karşısında 7 düvel 7 parti tek bir çatı altında birleşmiş ve buna rağmen Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili çıkarmıştır. Bu altı çizilmesi gereken çok önemli bir siyasi anekdot olarak akıllarda kalmalıdır.
Bu irade ve inanç ile 28 Mayıs 2023 tarihinde hiç şüphesiz Türkiye’mizin gelecek beş yılı emin ve milli bir duruşa emanet edilecektir.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan milli mücadelesine Allah’ın izniyle devam edecek, özellikle milli savunma da yakaladığımız bu istikrarlı kalkınma daha da artarak devam edecektir. Cumhur İttifakı bundan sonraki beş yılın ve Cumhuriyet’in yeni yüzyılının güvencesi ve siyasi gücü olacaktır.
Terör örgütleriyle ortaklık kuranlar, Türk milletinin egemenliğine pranga vurmaya çalışanlar mutlaka kaybedecek, bununla birlikte kazanan, zafere ulaşan 85 milyon Türk vatandaşı olacaktır.
Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021