Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » MHP Milletvekili Adayları Aksaray Valisini ziyaret etti

MHP Milletvekili Adayları Aksaray Valisini ziyaret etti

A - +

Aksaray Haberleri - 23.04.2015 - 19:05

MHP Milletvekili Adayları Aksaray Valisini ziyaret etti

MHP Aksaray Milletvekili Adayları Turan YALDIR, Tuğrul KARACAER VE Kılıçarslan EKİN Aksaray Valisi Şeref ATAKLI ve Vali Yardımcılarını ziyaret etti. Ziyaret sohbet havasında geçti.
MHP Milletvekili adayları gece gündüz demeden ziyaret ve seçim çalışmalarına devam ediyorlar. Valilik ziyaretlerinin ardından adaylar beraber ve ayrı olarak çalışmalarına devam etti.Turan YALDIR kızı Ayyüce YALDIR’ın da okuduğu Nene hatun Anaokulunun hazırlamış oldğu 23 Nisan şenliklerine katılarak ögrenci, ögretmen ve velilerle sohbet etti.
Günün ilerleyen saatlerinde Adaylar ve MHP İl Başkanı Ayhan EREL Güzelyurt ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ev ve esnaf ziyaretleri yanı sıra kahvehane toplantısı da düzenleyen Adaylar Güzelyurt halkı ile Güzelyurt’ a gitmeyen hizmetler hakkında konuşarak bilgi alıp sohbet ettiler. Sohbet esnasında ‘’ Mimarlık Fakültesi, Toki, Hastahanenin daha işlevsel hale getirilmesi gerekliliği, Turizm ve Tanıtım Çalışmalarının sağlıklı olarak yapılması ‘’ konularında fikir alışverişinde bulunuldu.
MHP Adayları Güzelyurtta gördükleri sıcak ve cana yakın ortam için Hemşerilerine teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021