SON DAKİKA

MHP Basınla Bir araya geldi

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » MHP Basınla Bir araya geldi
23 Ocak 2020 - 18:02 | 39 kez okunmuş
MHP Basınla Bir araya geldi

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP aksaray il Başkanı Mustafa Çölkesen, Kamusen Aksaray İl Temsilcisi Taner Kara ve Kadın Kolları Başkanı basın mensıplarıyla bir araya geldi. Toplantıda; Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in MHP’yi takip eden basın mensuplarıyla her yılın ocak ayında yaptığı yemekli toplantısını bizde Aksaray’da MHP’nin sesini ve faaliyetlerini hemşerilerimize ulaştıran kıymetli basın mensuplarımızla birlikte yapıyoruz. Davetimize katılan ve temsilci gönderen tüm basın kuruluşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor bütün hemşerilerimizi sevgi, saygı, samimiyet ve muhabbetle selamlıyoruz.

Şu an içinde bulunduğumuz yer sadece bir toplantı salonu ve odalardan oluşan bir bina değildir. MHP’nin teşkilatları bütün hemşerilerimizin güvencesi, Genel Merkezi Türk Milletinin son kalesidir. Dünya yıkılsa Şehit ve Gazi yuvası bu kale sarsılmayacaktır, çünkü davamız Hak ve Hakikat davasıdır, bu hareket dualıdır. Biz “Önce ülkem, sonra partim, sonra ben” diyen Aksaray ve Türkiye sevdalısı cesur yürekleriz. MHP üzerine hesap yapılamaz, hesap yapanların, tuzak kuranların, kurnazların, kuklacıların, sahte kurtarıcıların hevesleri bundan sonrada kursaklarında kalacaktır.

Biz Milliyetçi – Ülkücü Hareket olarak iktidarın açılım sürecine nasıl karşı çıkıp, şimdiki terörle mücadelesini sonuna kadar destekliyorsak, bugünde CHP ve yandaşlarının HDP ittifakı ve işbirliğine karşı mücadele veriyoruz.

15 Temmuza tiyatro veya kontrollü darbe diyen CHP, darbenin kontrolünün kimde olduğunu kamuoyuna açıklamak zorundadır. Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili düzeyinde darbecileri ve terör uzantılarını cezaevlerinde ziyaret eden CHP üst yönetimi nerede duruyor? Atatürk’ün kurucusu olduğu partinin Genel Başkanı piknik yapan teröristlere saldırmanız insan haklarına aykırı diyor. PYD Türkiye’ye mi saldıracak, onlar vatanını koruyor diyor. PKK, PYD’nin korudukları toprakları neresi, Türkiye, Suriye, Irak ve İran topraklarının içerisinde başka bir terör devleti kuruldu da bizim haberimiz mi yok? Atatürk’ün, İnönü’nün, Ecevit’in ve Baykal’ın partisi bumu? Ak Parti içerisinde 120 ile 180 arası Milletvekilinde Bylock var diyen CHP Genel Başkanı bu isimleri açıklamak ve Cumhuriyet savcılarına bildirmek zorundadır. Bu konuda açıklama yapamıyorlar ise CHP’nin üst yönetimi başkasının kontrolünde demektir.

TBMM yeni yasama yılında çalışmalarımız devam ederken, ülke ve Aksaray gündemi ile ilgili gerekli açıklamalarımızı ve müdahalelerimizi yerinde ve zamanında yapmaktayız. Bu yılın ilk basın toplantısını 12 Milletvekilimizle birlikte kamyoncu ve nakliyeci esnafımızın yaşadığı sorunları geçtiğimiz hafta içerisinde TBMM’de dile getirdik. Esnafımızın, işçimizin ve memurumuzun sorun ve sıkıntılarıyla birlikte özellikle sağlık alanında hemşerilerimizin sıkıntılarının sıkı takipçisiyiz. Aksaray’ımıza kazandırılması için seçim döneminde gündeme getirdiğimiz Acemi askeri birliği ve Hasan dağına komando birliği, 15 bin kişilik ilimize yakışır futbol stadyumu, Çevre yolu ve demir yolu projelerinin bir an önce gerçekleşmesi için TBMM’de dile getirip ilgili Bakanlıklarla görüşerek, istişarelerimiz devam etmektedir.

TBMM çalışmalarımızdan fırsat bulduğumuz bütün zamanları Aksaray’ımızda hemşerilerimizle bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada partili ayrımı yapmaksızın düğünde, cenazede, açılışta, iyi ve kötü günlerine ortak olarak iç içe olacağımızı belirtiyor, 2020 yılının Ülkemize, Milletimize, Aksaray’ımıza ve bütün hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyoruz.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Ihlara Beldesinde uyuşturucu bulunduran kişi yakalandı

Ihlara Beldesinde uyuşturucu bulunduran kişi yakalandıAksaray Emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada; Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü

Kuzeyboru Kadın Voleybol Takımından ziyaret

Kuzeyboru Kadın Voleybol Takımından ziyaretValimiz Ali Mantı Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden Kuzeyboru

CHP Yeni il Başkanı Basınla bir araya geldi

CHP Yeni il Başkanı Basınla bir araya geldiAksaray CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve yönetim kurulu üyeleri Aksaray’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN