Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Kılıçaslan Parkında Kır Düğünleri Başladı

Kılıçaslan Parkında Kır Düğünleri Başladı

A - +

Aksaray Haberleri - 27.07.2017 - 12:43

Kılıçaslan Parkında Kır Düğünleri Başladı

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın göreve gelmesiyle birlikte Aksaray’da başlayan değişim rüzgârları ve ilkler devam ediyor.

Seçim dönemi beyannamesinde Aksaray’da Kır düğünü alanları yapacağı sözünü veren Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor.

Aksaray’daki kır düğünü projesinin ilkini Yunus Emre Mahallesinde Aksaray Belediyesine ait Spor tesisleri yanındaki alanda gerçekleştiren Aksaray Belediyesi, Başkan Haluk Şahin Yazgı’nın talimatıyla Kılıçaslan parkında tamamen yeşil ve doğal ortamda yeni bir Kır düğünü alanı daha oluşturdu.

Kılıçaslan Parkındaki Piramit Kafe’de ve karşısındaki havuz başındaki alanda Kır düğünleri yapılıyor. Vatandaşlar, düğün, nişan sünnet özel günlerini doğal ortamda gerçekleştirmek için tercihlerini Belediyeye ait Piramit Kafeden yana kullanıyorlar.

Kılıçaslan parkına gelen vatandaşlar, özellikle Piramit kafe de rahat, huzurlu ve doğa manzaralı yeşil bir ortamda ucuz ve kaliteli hizmetten faydalanmanın keyfini yaşıyorlar.

Tülay Ergin, Doğan Doğanay çifti Kılıçaslan parkında Kır düğünü ile dünya evine girdi.

“Amacımız halkımıza layık olduğu en güzel hizmetleri vermektir” diyen Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Şehrin akciğeri olarak adlandırılan Kılıçaslan parkında vatandaşlara ucuz ve kaliteli hizmet vermesi amacıyla çok güzel bir kafe ve kır düğünü alanı oluşturduklarını ifade ederek şunları söyledi

“Bizim seçim beyannamemizde bahsettiğimiz projelerden biriside Aksaray’da kır düğünü yapılacak alanlar oluşturmaktı. Bunun ilkini daha önce Yunus Emre Mahallesinde Belediye spor tesisleri yanında gerçekleştirmiştik. Şimdi ise şehrimizin akciğeri olarak adlandırılan Kılıçaslan parkımızda hem Evlendirme Müdürlüğümüzü buraya taşıdık. Hem de kafe ve kır düğün alanı yaptık. Evlenmek isteyen çiftlerimiz hem nikâh işlemlerini yaptırıyorlar hem de düğün nişan gibi özel günlerini bu doğa harikası güzel ortamda gerçekleştiriyorlar. Bu vesileyle hem halkımız mutlu oluyor hem de bizler mutlu oluyoruz. Çünkü verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olmanın huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021