SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Karacaer: Su Problemini Çözeceğiz

Karacaer: Su Problemini Çözeceğiz

A - +

Ana Manşet - 23.02.2024 - 23:59

Karacaer: Su Problemini Çözeceğiz

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, Aksaray’ın yıllardır çözülemeyen su sorununu hazırlanan proje ile çözüme kavuşturacaklarını açıkladı.
Su sorununu çözmek için büyük adımlar atmaya hazırlanan İYİ Parti Adayı KARACAER, “Kuracağımız atık su arıtma tesisleri ile yeraltı sularının kirlenmesi engellenecek ve içme suyu kaynaklı salgın hastalık riski azaltılacağız. Bölgesel içme suyu arıtma tesisleri ile hemşerilerimizi temiz ve ucuz içme suyuna kavuşturacağız. Yeni yapılacak toplu konutlar ve ticaret alanlarında gri su geri kazanım projelerini teşvik edeceğiz. Bu sayede gri suları arıtarak geri kazandıracak; hem bütçenizi hem çevremizi koruyacağız. Bu projelerimiz ile Aksaray’ın 20 yıllık su problemi çözülecek, Aksaraylı hemşerilerimizi temiz ve ucuz suya kavuşturacağız. Çünkü Aksaray Hak Ediyor.” Dedi.

“Aksaray Hak Ediyor” sloganı ile Aksaray’ın en önemli sorunlarına mega projelerle çözüm üreten, İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER‘in su sorununa da köklü çözüm üretecek projesi, vatandaşlar tarafından büyük beğeni aldı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021