Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » KARACAER“ Aksaray Projelerimizle Hak ettiği hizmeti Alacak ‘

KARACAER“ Aksaray Projelerimizle Hak ettiği hizmeti Alacak ‘

A - +

Ana Manşet - 27.12.2023 - 9:04

KARACAER“ Aksaray Projelerimizle Hak ettiği hizmeti Alacak ‘

İYİ PARTİ Aksaray Belediye Başkan A.Adayı Tuğrul KARACAER , yıllardır Hizmet alamayan Aksaray ‘da değişim zamanı geldi. Artık yeter, Biz ekibimizle hazırız, sevdalı olduğumuz Aksaray , Çehresini değiştirecek projelerle hak ettiği hizmeti alacaktır. “ şeklinde konuştu .
İyi Parti Aksaray Belediye Başkan A.Adayı KARACAER, izlemiş olduğu ilkeli ve birleştirici siyaset anlayışı ile gönüllere dokunmaya devam ediyor.
Ayrım gözetmeksizin, Aksaray da faaliyet gösteren Tüm basın mensuplarını ziyaret eden İyi parti Aksaray Belediye Başkan A. Adayı Karacaer , Aksaraya hizmet noktasında ayrıştırıcı değil, birleştirici siyaset yaptıklarını ifade etti.
“AKSARAY HAK EDİYOR ”sloganı ile etkili bir seçim çalışması yürüten İYİ PARTİ Aksaray Belediye Başkan A.Adayı KARACAER, seçim gezisine bugün Aksaray da faaliyet gösteren yerel basın mensuplarını ziyaret ile devam etti.
Basın mensupları ile Aksaray siyaseti ve yapılacak olan projelerin görüşüldüğü Ziyaretlerde, İyi Parti Aksaray Belediye başkan A. Adayı Karacaer, “Aksaray ‘ın Tüm sorunlarını biliyoruz ,şehrin adete röntgenini çektik ve buna göre projeler hazırladık. Şehrimize değer katacak tüm projeleri ekibimiz birlikte hayata geçireceğiz. Kazanacağımızı inandığımız için yola çıktık Gayret bizden Takdir Allah’tandır. Gittiğimiz her yerde şahsıma ve ekibime büyük teveccüh var. Biz kazanacağımıza inanıyoruz parti ayrımı olmaksızın tüm Aksaraylı hemşehrimizin desteklerini bekliyoruz” dedi.
Aday Adaylık sürecini artık Aday olarak devam edeceğini belirten , İyi Parti Aksaray Belediye Başkan A. Adayı Karacaer , İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımları ile 29 Aralık Cuma günü saat 18:00 de Atatürk Kapalı spor salonunda gerçekleşecek olan İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı olarak açıklanacağı programa tüm Aksaraylıları davet etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021