SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

A - +

Aksaray Haberleri - 28.04.2016 - 16:04

Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

Vali Şeref Ataklı’nın eşi Adile Ataklı hanımefendi ve Kadın Platformu üyeleri Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ziyaret etti.
Okul Müdürü Saliha Dağ’ın daveti sonucu gerçekleşen ziyarette okulda bulunan atölyeleri gezilerek incelemelerde bulunuldu. Kendisinin de Kız Meslek Lisesi mezunu olduğunun belirten Adile Ataklı hanımefendi, öğrencilere çok iyi imkânlara sahip olduklarını, bu okuldan mezun olduklarında artı özelliklere sahip olarak mezun olacakların, çalıştıkları takdirde çok iyi hedeflerin kendilerini beklediğini söyledi.
Müdür ve atölye öğretmenlerinden bilgi alan Adile Ataklı hanımefendi, öğrencilerin yapmış olduğuelişi, grafik resim gibi çalışmaların ardından kuaförlük bölümünügezerek bu bölümün daha iyi tanıtılması gerektiğini söyledi.
Okul pansiyonunu da gezen hanımefendi ve beraberindekiler burada öğrencilerimize üç öğün yemek, temiz odalar ve güzel imkânlar sunulmasından mutluluk duyduklarını belirterek ilgi ve alaka için teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021