Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı

A - +

Aksaray Haberleri - 09.08.2017 - 17:14

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı

6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun uyarınca, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak ile İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun başkanlığında telekonferans yöntemi ile 81 İlde “İl Spor Güvenlik Kurulları” toplanarak, önceki tedbirlere ilaveten gerekli ek tedbirlerin alınmasına yönelik kararlar alındı.

Bu kapsamda İlimizde de Valilik Makamı’nda düzenlenen toplantıda, özellikle önümüzdeki dönem ilimizde düzenlenecek spor faaliyetlerinde alınacak güvenlik tedbirleri masaya yatırıldı. Ayrıca İl Spor Güvenlik Kurulunun düzenli olarak her ayın ilk haftasında toplanması kararlaştırıldı.

Toplantıya Aksaray Belediye Başkan Vekili Süleyman Canbulut, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Komutanı Yarbay Fuat Anık, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hayrullah Alaboyun, İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cavit Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Celal İmik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Adnan Çekiç, Aksaray Belediye Spor yöneticisi Nedim Deniz, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Sırmacı ve Çevik Kuvvet Şube Müdürü Muhsin Erdoğan katıldı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021