Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » İcra Hukukunda Uygulamalar

İcra Hukukunda Uygulamalar

A - +

Ana Manşet - 03.02.2024 - 14:36

İcra Hukukunda Uygulamalar

Aksaray Barosu meslektaşlarına yönelik yoğun olarak yaptığı Eğitim Seminerlerine güncelliğini hiç kaybetmeyen İcra Hukuku Uygulamaları konulu seminerini avukatların yoğun katılımları ile gerçekleştirdi.

Baro Başkanı Av. Ferit KÖSE; “Avukatlarımızın hiçbir konuda geri kalmaması, mesleki anlamda gündemde olan ve vatandaşlarımızın sürekli yönelttikleri soru ve sorunlara hukuk çerçevesi bağlamında cevap verebilme, sürekli güncellenen konular hakkında bilgi sahibi olabilmeleri adına eğitim seminerlerimiz hız kesmeden devam etmektedir.” dedi.

Aksaray Barosu eğitim seminerleri kapsamında “İCRA HUKUKU UYGULAMALARI” konulu seminer Aksaray İcra Müdürü Duran KAYA, İcra Müdür Yardımcısı İsmail BURÇAK, İcra Müdür Yardımcısı Mahmut TAŞ ve İcra Müdür Yardımcısı Gülay KARAKÖSE YÜCEL’ in sunumları ve avukatların yoğun katılımları ile gerçekleştirildi.

Katılımcı ve eğitim seminerine yoğun ilgi gösteren avukatlara teşekkür eden KÖSE meslektaşların ihtiyaç duyduğu eğitimlerin devam edeceğini ifade etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021