Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Hizmetlerimizle Başbakanımıza, Ak davamıza, Aksaray’ımıza layık olmalıyız

Hizmetlerimizle Başbakanımıza, Ak davamıza, Aksaray’ımıza layık olmalıyız

A - +

Aksaray Haberleri - 17.04.2015 - 11:51

Hizmetlerimizle Başbakanımıza,  Ak davamıza, Aksaray’ımıza layık olmalıyız

Aksaray Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay beraberinde Aksaray Milletvekili Adayları Nevzat Palta, Hüseyin Hüyük yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök’e ziyaret gerçekleştirdiler.

İl Başkanı Abdulkadir Karatay yaptığı konuşmada; Ak Parti olarak ilimizin sorunlarını siyasi beklentilerinden çok daha önemli olduğunu söyledi. İktidar partisi olarak 2002 yılından beri Aksaray’a daha iyi hizmet yapabilmek adına her alanda çalıştıklarını, çalışacaklarını belirti. Biz parti olarak mutlaka sivil toplum kuruluşlarına önem verir, değerli görüş ve tecrübelerinden istifade ederiz. Aksaray hepimizindir ve Aksarayın sorunlarının bitmesi hepimizin temennisidir, dedi.

Milletvekili Aday Nevzat Palta konuşmalarında Başbakanımızın hemşerimiz olması büyük avantaj bu sebeple Aksaray’ımız için güzel fikirlerimiz var ve güzel icraatlarımız olacak, dedi. Sözlerine Allah bir daha 2000’li yılların koalisyon hükümeti dönemini yaşatmasın. Birlikten kuvvet doğar bizler milletvekili adayları olarak Aksaray için mücadele vereceğiz Aksaray’ın her alanda kalkınmasına yardımcı olacağız dedi. Allahın izni ile Bu seçimi 3-0 ile alacağız, dedi.

Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük yaptığı konuşmasında; Başbakanımızın Ak Davamızın emeğinin karşılığını vermek adına daha iyi çalışmalıyız ve gerek oy oranlarımızda gerek hizmetlerimizle Başbakanımıza ve Ak davamıza layık olmalıyız dedi. Projelerinden bahsederken Aksaray’ın Tuz Gölü’nden faydalanması için bir takım çalışmalar yapılacağını belirten Hüyük, Tuz Gölü’ne uzak olan ÖÇK (Özel Çevre Koruma) alanlarını ÖÇK’dan çıkararak faydalı kullanım alanları oluşturulacağını ifade etti. Ziyaret Karşılıklı fikir alışverişi ile devam etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021